Ak Partili Ünal: Bizi öldürdünüz, mahvettiniz diyen çiftçinin cebinde Iphone 6 telefon var!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Türkiye'de tarımının durumunu çiftçinin kullandığı telefon modeli üzerinden anlatmaya çalışması tepki çekti. 

Ünal, TV5 televizyonunda katıldığı "4. Güç" programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Ünal, ülke tarımı neden geriye gidiyor şeklindeki soruya, seçim çalışması sırasında bir çiftçi ile arasında geçen telefon diyaloğunu anlatarak, "Bu durum bizim üretim yeteneğimizi kullanma becerisini gösteriyor" dedi. Ünal, şunları kaydetti: 

"2018 yılı Haziran seçimlerinde Kahramanmaraş’ta seçim gezisinde dağın başındayız bir delikanlı geldi, ‘bizi mahvettiniz, bizi öldürdünüz’ dedi. Üzerinde beyaz bir gömlek vardı, cebinde de Ifone 6 telefon. Bu telefonu kaça aldın dedim. 4 bin 500 liraya, 24 taksitle aldığını söyledi. Aylık 450 lira taksit ödüyormuş. Bulunduğu yerde bu telefona ödeyebiliyor. Bu şu demektir. Bizim kaynaklarımızı, finansmanımızı, üretim yeteneğimizi kullanma becerisi demektir” 

YORUM EKLE
YORUMLAR
HOP
HOP - 9 ay Önce

Sayın ünal ipho6 1.500 lira senin bir yemek paran bile değil.

Cifci
Cifci - 9 ay Önce

Sen cifcinin derdini dinlemiyonda Aypon telofonu vardiye siyaset yapıyorsun bu cifci zamanı geldiğinde Aypon telofonu gösterecek isterseniz hemen seçim yapin

Ciftci
Ciftci - 9 ay Önce

O telefonu köylüye cokmu gördünüz.senin çocuklarında o telefondan yokmu .daha üst model vardır .

Çiftçi
Çiftçi - 9 ay Önce

Borçunu sildiğiniz mütahitin cebindeki telefona da bakmışmıydınız Mahir bey ve bu millet devletin den af istemiyor zaman istiyor yapılandırma istiyor

Ibrahim kaya
Ibrahim kaya - 9 ay Önce

Ben tayipciyim.bir daha akp ye oyverirsem getirirsem ellerim kırılsın ben mahir unal i severdim.yaziklar olsun biz sizlerin bindiği son model arabalara yaşadığınız saraylara bizim onurumuz bizim şerefimiz diyordun.oyle değilmiş.

Vatandaş
Vatandaş @Ibrahim kaya - 9 ay Önce

Akp'ye oy vermeyeceğim diyor Tayyipçiyim diyor. AKP kim Tayyip kim? AKP eşittir Tayyip!

ç
ç - 9 ay Önce

bunların çiftçiyle bir alıp veremedikleri var ama, hayırlısı. çiftçiyi diri, diri mezara gömdünüz daha ne istyorsun.

Köylü
Köylü - 9 ay Önce

Yazıklar olsun size ayfon altı telefon varmış çiftçinin cebinde Böyle bir lafı turgut özal söylemişti köylünün evinde renkli televizyon var demişti siz köylüyü nasıl görüyorsunuz hiç bir şeyden haberi yok sanki bir mağara koğuğunda yaşayan kara cahil bir insan olarakmı görüyorsunuz bu köylü bunun cevabını size vermeli köylü olmasa aç kalacaksınız pandemi döneminde dış ülkeler ürünü kısınca ne olduğunu gördünüz.

Murat özkurt
Murat özkurt - 9 ay Önce

Mahir Ünal çiftçinin kullandığı telefona değil bankadaki hesabına evdeki kaynayan tencereye ahırdaki hayvanına baksın bekara karı boşaması kolay gelir.

Fettah
Fettah - 9 ay Önce

Mahir bey ben ciftciyim, gel de benim yasantima evime bak. Çiftçi perişan, bitirdiniz, durumun nasıl olduğunu ilk seçimde anlarsınız ama, iş isden gecdi gibi,


banner34
1 kg peynir nasıl 100 lira olur? 
1 kg peynir nasıl 100 lira olur? 
  • 1.7B kez görüntülendi.

banner251