Çiftçi kuruluşu Tarım Kredi lüks rezidansa taşındı! Çiftçi kuruluşu Tarım Kredi lüks rezidansa taşındı!

İstanbul Sarıyer'de yer alan Santa Maria Kilisesi'ne saldırın yabancı uyruklu iki kişiyle ilgili soruşturma devam ederken, emniyet güçleri iki katili kıskıvrak yakalamıştı. Yakalanan saldırganlara ilişkin gözaltı fotoğrafı ortaya çıktı. 

SAKALINI KESMİŞ

Sarıyer'deki Santa Maria İtalyan Kilisesi'nde 1 kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı saldırıyı gerçekleştiren 2 şüphelinin emniyetteki görüntüleri paylaşıldı. Saldırıyı gerçekleştiren T.D.'nin olaydan sonra eşkal değişikliği için sakallarını kestiği öğrenildi.

İKİSİ DE YABANCI UYRUKLU

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Santa Maria İtalyan Kilisesi’nde Pazar ayini sırasında kar maskeli ve silahlı 2 saldırganın ateş açması sonucu 52 yaşındaki Tuncer Cihan adlı kişi ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti. Kanlı saldırının ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı İstihbarat Şube Müdürlüğü ile TEM ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda, saldırıyı gerçekleştiren Tacikistan uyruklu A.K. ve Rusya uyruklu D.T. isimli 2 şüphelinin de aralarında olduğu 51 şüpheli yakalanmıştı.