Süt üreticisinden çiğ süt prim teşekkürü!

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik Keskin, çiğ süt primlerinin artırılmasından dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ve Bakan Fakıbaba'ya teşekkür etti.

Süt üreticisinden çiğ süt prim teşekkürü!
banner200
banner217

Çiğ süt primlerinin artırılmasından dolayı bir açıklama yapan Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik Keskin, şunları kaydetti: başkan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba olmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'a teşekkür etti. Keskin, şunları kaydetti:

“Çiğ süt desteklemelerinde çiğ inek sütü 5 kuruş, soğuk süt 10 kuruş, örgüt üzerinden pazarlanan soğutulmuş süt 12 kuruş olarak açıklayan, Merkez Birliğimiz ve süt üreticisinin sesine kulak veren, beklentilerimizi karşılıksız bırakmayan başta sayın Cumhurbaşkanımıza, sayın Başbakanımıza, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız sayın Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve çalışma arkadaşlarına tüm süt üreticileri olarak sonsuz teşekkürlerimizi ve minnettarlıklarımız sunarız”

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Acaba bu arkadaş Hayvancılık yapıyormu.

Teşekkür mü
Teşekkür mü - 3 yıl Önce

Süt üreticileri başkanı tevfik bey aynı zamanda akp tekirdağ il yönetimindedir. Mevcut politikaları eleştirmesi mümkün değildir. Kaç kuruş verseler teşekkür edecek. Bu tür yerlerde bulunan insanlar siyasette olmamalılar bence.

banner151

banner251