Vatandaşların bayramını kutladı

TZOB Genel Başkanı Bayraktar, kurban bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Birliğimizin, beraberliğimizin, bütünlüğümüzün simgesi olan bayram günleri, sadece ülkemize değil, tüm İslam alemine huzurun geldiği günler olsun” dedi.

Vatandaşların bayramını kutladı
banner200
banner217

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ülkemizin son bir yıldır artan terör eylemlerine maruz kaldığını, çok sayıda asker, polis ve korucumuzun şehit düştüğünü, yaralandığını belirterek, “birliğimizin, beraberliğimizin, bütünlüğümüzün simgesi olan bayram günleri sadece ülkemize değil, tüm İslam alemine huzurun geldiği günler olsun” dedi.

Bayraktar, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramları tatil yerine, büyükleri ve küçükleri sevindirme, küskünleri barıştırma, hataları affetme, muhtaçlara el uzatma, yardımda bulunma günleri olarak görmenin, Kurban Bayramı gibi paylaşmanın simgesi olan günlerde, daha da bir anlam kazanacağını vurguladı.

Şemsi Bayraktar, tüm vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutlayarak, bayramın milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundu.

YORUM EKLE
banner151