" />

TZOB: Çiftçimizin menfaatine çalışıyoruz!

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, çiftçiden gelen tepkilere cevap verdi. Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Bülent Tunç ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden TZOB Başkanı Bayraktar, “et ve süt üreticilerimizin sorunlarını her platformda dile getiriyoruz. Et ve sütte bir müdahale kurumu kurulmasına katkı sağladık. Et ve Balık Kurumu (EBK) bir müdahale kurumuna dönüştürüldü ve Et ve Süt Kurumu (ESK) kuruldu. Çiftçimizin menfaati için çalışıyoruz" dedi.

TZOB: Çiftçimizin menfaatine çalışıyoruz!
banner200

Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'a, besi üreticilerine verdiği destek nedeniyle plaket verdi.

Bayraktar, Pazartesi günü TZOB Genel Merkezi'nde, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

BESİCİLERİN SORUNU TZOB'UN SORUNU!

TZOB Genel Başkanı Bayraktar, kabulde yaptığı konuşmada, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği'nin üyelerinin aynı zamanda TZOB'un mensupları, besicilerin sorunlarının aynı zamanda TZOB'un sorunu olduğunu belirtti.

ÜRETİCİNİN SORUNUNU HER PLATFORMDA DİLE GETİRİYORUZ!

Bayraktar, “et ve süt üreticilerimizin sorunlarını her platformda dile getiriyoruz. Et ve sütte bir müdahale kurumu kurulmasına katkı sağladık. Et ve Balık Kurumu (EBK) bir müdahale kurumuna dönüştürüldü ve Et ve Süt Kurumu (ESK) kuruldu. Çiftçimizin menfaati için çalışıyoruz" dedi.

Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç da konuşmasında, TZOB Genel Başkanı Bayraktar'ın besicilerin her zaman yanında yer aldığını, sorunları dile getirdiğini, besi hayvanına destek verilmesi zorunluluğunu kamuoyu gündemine taşıdığını, en üst makamlara kadar götürdüğünü bildirdi.

Tunç, TZOB Genel Başkanı Bayraktar'a hitaben, “Sayın Genel Başkan, bize sahip çıktınız. Teşekkür ediyoruz. Bütün üreticilerimizin kalbi, yüreği sizinle beraber… Destekleriniz için Allah razı olsun" dedi.

Bülent Tunç, kabulde, Bayraktar'a besicilere verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti ve plaket takdim etti.

Kabule, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı Nazif Karabulut, Muhasip Üyesi Şaban Cetizli, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferudun Şeker, Hüseyin Yılmaz, Mehmet Taneli, İdriz Yavuz ile Genel Sekreter Adnan Gültek katıldı.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

Şimdiye kadar ne ywpılmış çiftçileere hepsi borç batağında

- 4 yıl Önce

Ziraat odalarının yapısı değiştirilerek en büyük çiftçi birliği haline getirilmelidir. Üretim aşamasından pazarlama aşamasına kadar aktif görev yapacak hale getirilmelidir. Bununla beraber denetim iyi olmalı, oda başkanlık seçimleri değişmelidir. Başkan üniversite mezunu kişilerden olmalı.

ak
ak - 4 yıl Önce

Tüm birlikler kapatılmalıdır.

- 4 yıl Önce

Saltanat yuvası belli kişilerin keyif yeri kapatılsın çiftçiye bir faydasını görmedim

- 4 yıl Önce

Ziraat odalarının çiftçiye allah aşkına ne faydası var biri bana anlatsin soyguncu bunlar bizlerden aidatları t oplayıp güzel güzel konuşoyorlar bir tane çiftçiye yönelik hizmetini anlatın varsa küçük küçük krallık kurmuşlar en tepedeki başkanla en alttaki başkan yıllardır aynı sanki çok başarılılar.Neden bırakmıyorlar bi düşünün arkadaşlar.

- 4 yıl Önce

bizim menfaatimiz bir an önce defolup gitmenizdir

- 4 yıl Önce

Ben çocuktum bu bşkandı hala bşkan öleseye kqdar

- 4 yıl Önce

Çiftçiye hiç bir faydası olmayan çiftçiyi sömüren ziraat odaları kapatılsn


banner151

banner251