Çiftçinin Başkanı Türkiye 1’ncisi oldu!

Çiftçinin temel sorunları çözülemiyor ama Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye birinciliğini kimseye kaptırmıyor. Yazılı basında 14 bin 62 haberle iş adamlarını bile açık ara geride bırakan Bayraktar, 2016 yılında da yazılı basında Türkiye birincisi oldu. Medya birinciliğinin kurum olarak değil Bayraktar adına kazanılması dikkat çekti.

Çiftçinin Başkanı Türkiye 1’ncisi oldu!
banner200

Çiftçinin ve tarım sektörünün ciddi sorunları ortada dururken, Bayraktar'ın medyada çıkan haber sayısı ile övünmesi dikkat çekti. TZOB'un web sayfasından yapılan açıklamada, TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ın, 2013, 2014, 2015 yıllarında olduğu gibi 2016 yılında da yazılı basında Türkiye birincisi olduğu belirtildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

Bayraktar, hem işadamları hem de meslek kuruluşu, konfederasyon başkanları listesinde birinci sırada yer aldı. Şemsi Bayraktar'ın yıl içindeki açıklama, basın toplantısı, faaliyet ve temasları 14 bin 62 haberle yazılı basında yer buldu.

Medya Takip Merkezi (MTM) verilerine göre, medyada öne çıkan işadamları ile şirket yöneticiliği ve sivil toplum kuruluşu (STK) başkanlığını bir arada yapan iş adamları, sivil toplum, meslek kuruluşları, konfederasyon başkanları arasında TZOB Genel Başkanı Bayraktar, 14 bin 62 haberle birinci oldu. Bayraktar, televizyonlarda 411, internet medyasında 18 bin 141 haberle yer aldı. Şemsi Bayraktar'ın toplamda 32 bin 614 haberle medyada yer buldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 5 yıl Önce

Şakşakçılar gelmeden iki kelam edelim, 14bin küsür açıklamaya karşı,bu konuların kaç tanesi çözülmüş acaba ? Çiftçinin hayvancinin hakkını almak için hangi merciye itiraz veya talep dilekcesi vermis,hangi mahkemeye basvurmus? Onun tv den anlattiklarini biz de anlatiyoz birbirimize.

- 5 yıl Önce

olur mu be hakan kardeşim adamlar aidat alıyor daha ne olsun

çok mal haramsız çok söz yalan
çok mal haramsız çok söz yalan - 5 yıl Önce

O KADAR KONUŞTUNDA NEYİ HALLETTİN.BENİM EVDEKİ PAPAĞANIMDA KONUŞUYOR.

Tzob
Tzob - 5 yıl Önce

Adam 06 da 6055 plakalı lüks makam aracı aldı.
misafirhanesi nin onundeki 20 yıllık ağaç babasının arabasını parketmesini engelliyor diye katledildi kesti.
Tırzob böyle adamı besliyor

Çok sever
Çok sever - 5 yıl Önce

Kendi açıkları gündeme gelmesin die sürekli basını meşgul ederek vakit kazanıyor kendisi...medyada gündeme gelmenin bedeli TZOB un kasasından kaç para çıkardı acaba...ama dert değil Şems'i bey için nasılsa çiftçi aidat ödüyor..fındığı para etmeyen domatesi para etmeyen kendi tarımını bitmiş dışardan getiren bu çiftçi tükenirken ne hikmetse Şems'i bey ağalar paşalar gibi yaşıyor ..bir gün T.C mahkemeleri önünde hesap verdiğini göreceğiz inşallah...

banner151

banner251