" />

Üzüntümüz çok derin, öfkemiz çok kabarıktır

TÜRKTOB, Ankara'daki hain terör saldırısını lanetleyerek, bir açıklama yaptı. Açıklamada "Ankara Kızılay'da milletimizi tümden sarsan ve kedere boğan bombalı saldırıyı lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah'tan rahmet, yaralılara şifa diliyor; milletimizin başı sağolsun" denildi.

Üzüntümüz çok derin, öfkemiz çok kabarıktır
banner282

Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ankara Kızılay'da eli kanlı terör örgütü ve uzantıları tarafından bir terör saldırısı düzenlenmiştir. Ülkemizin huzuru, refahı, istikrarı ve kardeşliğine karşı yapıldığından hiç şüphe bulunmayan bu menfur eylemler milletçe hepimizi derinden üzmekte ve yaralamaktadır. Türk milleti zalimlerin planlarına, fitnecilerin hesaplarına ve ölüm tacirlerinin projelerine karşı yek vücuttur.

Ankara Kızılay'daki bombalı saldırıyı şiddetle kınadığımız ve lanetlediğimiz bu kirli ve çirkin oyunlara tüm milletimizin dikkatini çekerken, bu menfur saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı, yaralı durumda olan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz."

YORUM EKLE
banner151