Tohumun İzinde

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB), geleceğimizin sigortası olan gen kaynaklarımızın ve yerel çeşitlerimizin korunması için toplumun bütün kesimlerini kapsayan yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Tohumun İzinde
banner200

Türkiye Tohumcular Birliği yeni bir sosyal sorumluluk projesine başlıyor.

Proje ile temel olarak;

Ülkemizin gen kaynaklarının ve yerel çeşitlerinin toplanması, korunması ve değerlendirilmesi,

Biyokaçakçılık konusunda farkındalık oluşturulması,

İlgili yasal düzenlemelerin iyileştirilmesi için öneriler getirilmesi,

Toplama, muhafaza ve değerlendirme çalışmalarının desteklenmesi amaçlanıyor.

2016 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilecek Basın ve Tanıtım Toplantısıyla kamuoyuna duyurulacak projenin sonraki aşamalarında başta çocuklar ve gençler olmak üzere toplumun tümünü kapsayan eğitimsel ve teknik çalışmalar yapılacak.

Konuyla ilgili olarak TÜRKTOB'un web adresinden yapılan duyuruda şunlar kaydedildi:

DESTEĞİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ!

Türkiye Tohumcular Birliği ''Tohumun İzinde'' ana sloganı ile oluşturduğu sosyal sorumluluk projesi ile ilgili her türlü fikre açıktır.

Temel unsurları belli olan ekteki dosya ile sizlerle paylaştığımız projemizin kamuoyu tarafından daha iyi algılanabilmesi için desteklerinizin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle;

* Proje logosu,

* Projenin alt sloganları / başlıkları ve

* Projenin geliştirilmesi için diğer tüm önerilerinizi iletisim@turktob.org.tr ve umut@turktob.org.tr adreslerine iletişim bilgileriniz ile birlikte bekliyoruz.

( Not: Logo tasarım örnekleri istenilen bilgisayar programında hazırlanabilir. Projede kullanılacak logo ve alt sloganların sahipleri, Basın ve Tanıtım toplantısına davet edilerek ödüllendirilecektir.)

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 18:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
tohumun degil topragın iznde olmalı
tohumun degil topragın iznde olmalı - 6 yıl Önce

tohum ekecek toprak bulamayacaksın tohumun degil topragın izinden olmalı yapanlar çok toptancidan alıp küçük paketlerde tohum degişim senlikler festivaller yapan çok .kolay yaparsınız basit iş

banner251