Tohumun başkanı Burhanettin Topsakal istifa etti!

Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Topsakal, milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti. Topsakal, Ak Parti'den Trabzon Milletvekili aday adayı oldu.

banner255
Tohumun başkanı Burhanettin Topsakal istifa etti!
banner200

TSÜAB Başkanı Burhanettin Topsakal milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ederken, TSÜAB 2018 yılı olağan genel kurulunu 12-13 Mayıs tarihlerinde yapacak. Bu tarihlerde yapılacak genel kurul çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.

TSÜAB genel kurulunun ilk toplantıda çoğunluk sağlanamayacağı için 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde yapılmasına kesin gözle bakılıyor.

Topsakal, Trabzon'dan milletvekili aday listesine giremezse ikinci toplantıda yeniden TSÜAB yönetim kuruluna aday olabilecek. Topsakal'ın birazda bu rahatlıktan dolayı TSÜAB yönetiminden istifa ederek milletvekili aday adayı olduğu konuşuluyor.

Diğer yandan TSÜAB'dan Burhanettin Topsakal'ın istifası ile ilgili bir açıklama yapılmadı.


TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
dik
dik - 3 yıl Önce

Burhanettin bey bizde inandık. Ver 6 Bin TL'yi adaydım ben de. Dön gel geç makamına... Yapma ey Reisim Yapma, yetti gayrı yapma!

afferimmm
afferimmm - 3 yıl Önce

Bir bundan eksik kalmıştın. Şimdi tam oldu. Bütün işleri güzel yaptın ya bunu da harika becerir memlekete hizmet verirsin. Vay babam vay....Görecez bakalım Akparti bunun gibileri aday yaparsa ne olcek... Be hey Allahım ne günlere kaldık...:))

- 3 yıl Önce

Her devrin adamı Tarım kredide işler doldur. boşalt emniyet e al taktiğiyle gidiyor.15yaşındaki kişide bu işi yapar.Nedenmi çiftçi ekiyor onlar topluyor temizleme yapıp Tarım kredi ye gönder bu işi alt kademedeki elemanlar yapıyor.Sonra parası olmıyan çiftçi eli mahkum mecbur alıyor ve piyasadan da gübre gibi pahalı.Yıllarca vicdanım sızlıyor pahalı satmaktan.

tekrar aday olabilir ama
tekrar aday olabilir ama - 3 yıl Önce

burhanetin bey elbette aday olabilir ama kim seçiyor ki eski dayatmalara kimse inanmıyor artık. baskı santaj işe yaramayacak bu sefer.

banner151

banner251