Toç Bir-Sen’e tebrik ziyareti

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan olağanüstü genel kurulda Toç Bir-Sen Genel Başkanı olan Hüseyin Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Yönetim Kurulunu tebrik eden ziyaretçiler, büyük ve güçlü Toç Bir-Sen ailesinin başarılı çalışmalarının artarak devam etmesi temennisinde bulundular.

Toç Bir-Sen’e tebrik ziyareti
banner200
YORUM EKLE
YORUMLAR
 Sendikacılık Yaparlar
Sendikacılık Yaparlar - 4 yıl Önce

Umarım yeni yönetim birazcık da olsa sendikacılık yapar. Eski yönetimin işi gücü KESK'lileri şucu bucu diyerek idareye şikayet etmek, bakanlığın imkanlarını kullanarak caka satmaktı. Çalışanların sorunları devasa ve her geçen gün de bu sorunlar büyüyor.

Günay
Günay - 4 yıl Önce

Günaydan kurtulduk. Hikaye anlatmaktan başka bildiği nir şey yoktu. Darbe girişimine kadar çocukları fetö okulunda okuyan günay hesap versin

- 4 yıl Önce

Günay 12 sene daha başkanlık yapsaydı Tarımcılara Lisans Tamamlama çıkartacaktı. Ormancılar rotasyondan kurtulacaktı. Mühendislere ek tazminat alacaktı. Süre az geldi süre. Yoksa kesin yapardı:)) Neyse belliki Günay ın bir günahı var. Bununda bir cezası olmalıdır.

- 4 yıl Önce

Tocbirsen kabuğunu kırdı. Yeni yönetim herkese hayırlı olsun.

- 4 yıl Önce

neyi teprik ediyorlar,anlamış değilim.teprik etmekle geçiyor zaman:)

- 4 yıl Önce

Darisi diger tum gitmesi gerekenlere=TAGEM

al gülüm ver gülüm
al gülüm ver gülüm - 4 yıl Önce

al gülüm ver gülüm genel başkan yardımcısı genel başkan olmuş,koskoca tarım camiasında başka adam yokmu,şubeleride bile kendilerine rakip olacak adamların önünü kesiyor bu zatı muhterem ,miadı dolmuş tebrik demek menfaat demek koltuğkları bırakmamak demek menfaat demek allah akıl fikr versn herkese.

banner151

banner251