TMO’da eski Bakan’ın danışmanı görevden alındı!

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Yazgı, görevden alındı. Yazgı, eski Bakan Mehdi Eker'in Meclis'te danışmanlığını yapıyordu. Yazgı, Mehdi Eker bakanlıktan ayrılmadan kısa bir süre önce bu göreve atanmıştı.

TMO’da eski Bakan’ın danışmanı görevden alındı!
banner200
banner217

ÖZEL HABER

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Yazgı, görevden alındı. Yazgı, eski Bakan Mehdi Eker'in Meclis'te danışmanlığını yapıyordu. Yazgı, Mehdi Eker bakanlıktan ayrılmadan kısa bir süre önce bu göreve atanmıştı.

Diğer yandan Yazgı'nın görevden ayrılış şekli dikkat çekti. Yazgı, kararnamesi daha Resmi Gazete'de yayımlanmadan dün itibariyle görevinden ayrıldı. Yazgı'nın TMO Merkez Teşkilatı Yöneticileri listesinden de ismi çıkartıldı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 12:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah büyük
Allah büyük - 4 yıl Önce

Sevgili Gökhan'ım. Yeni öğrendim. Faruk Çelik'in bu puslu havada aradan çıkarayım dediği bir
İsimsin. zaten Mehdi Eker E bağlı ve yakın çalışan herkes Hakkı'mda önce haber yaptırıp sonra alıyor. Teftişler soruşturmalar şow uğruna, Mehdi Eker'e çakma uğruna yapılıyor bunu herkes biliyor. Bakanlıktaki en değerli bürokratları tek tek lekeleyerek temizlemeye çalışıyor. Allah büyüktür. Buraya yazıyorum 3 ay içerisinde kabine değişikliğine gidilecek be Faruk Çelik'in bütün pislikleri ortaya dökülecek. Ekibinin FETÖ ile bağlantıları da tek tek çıkacak. ben bir şekilde FETÖ cüleri temizlemek için bir yere gelirsem (Allahtan başka dileğim yok) bu mücadelede yanımda olmanı istiyorum. Canım kardeşim bugün seni arayacağım görüşürüz inşallah.

Adam gibi adam!
Adam gibi adam! - 4 yıl Önce

Görevinden neden ayrıldığını bilmeden acımasız yorumlar başlamış hemen.Adam gibi adamdır gokhan yazgi.ALLAH daha iyi yerler nasip eder inşallah...

yanlış hesap bağdattan döner
yanlış hesap bağdattan döner - 4 yıl Önce

Fetöcü olmadığımız için geleceğimiz ile oynayanlar layikinizi insallah hepiniz bulursunuz. Devleti ve milleti için canla başla çalışan bizlerin hakkı helal olmasın.

İyi insan
İyi insan - 4 yıl Önce

Gokhan bey iyi insandi personelle, sirket elemanlariyla ugrasmazdi siyaset boyle birsey makam mevki geçici Allah hakkinda hayirlisini versin

Yolu Açık Olsun
Yolu Açık Olsun - 4 yıl Önce

İyi bir bürokrat ve iyi bir insandı, herkesle iyi geçinen hal hatır soran biriydi, yolu açık olsun..

Hesap günü gelir elbet
Hesap günü gelir elbet - 4 yıl Önce

Gün gelecek hepsi hesap verecek, Gökhan Yazgı'nın daha iyi makamlarda olacağına ve bunlardan hesap soracağına eminim. O zaman onlar kılıf hazırlasın.

güzel insana
güzel insana - 4 yıl Önce

bu harika bir adamdır. Hak yemez, herkese yardım etmeye çalışır. Gönül alır, adil davranmaya çalışırdı. Yazık olmuş bakanlığın işine yarayacak özel biridir. Daha iyi yerlerde tekrar göreceğimize eminim. Diğerleri gibi değilde, anıları ile anılacağından eminim. Bakalım onu görevden alanlar da gelecekte anıları ile anılacak mı?

akadaş
akadaş - 4 yıl Önce

TAKMA KAFANI GÖKHAN BEY BİZ TARIMCIYIZ GÜNÜN BİRİNDE YİNE HEP BERABER OLSACAĞIZ


banner151

banner251