TMO’ya hayırlı olsun ziyaretleri

Orta Anadolu İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ünlü ile Lidaş-Der Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Genç, TMO Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu'nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

banner255
TMO’ya hayırlı olsun ziyaretleri
banner200

Orta Anadolu İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ünlü ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail KEMALOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Orta Anadolu İhracatçıları Birliği, Kemaloğlu'na başarı ve hayırlı olsun dileklerini ileterek TMO ile yakın iş birliği içinde çalışma arzularını dile getirdi. Kemaloğlu da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada TMO'nun paydaşları ile yakın iş birliği içinde çalışacağı vurgusunu yaparak "Sektörle ilişkilerimizi daha da geliştirerek ülkemiz ekonomisine katkı sağlayacağız." dedi.

Diğer yandan LİDAŞ-DER Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Genç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hikmet Özkan ve Genel Sekreter İbrahim Bolatkale'den oluşan heyet; Genel Müdür İsmail Kemaloğlu'nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Makam toplantı salonunda gerçekleşen görüşmede Kemaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve önümüzdeki süreçte depoculuk konusunda yapılacak çalışmaları dile getirerek, bu konularda görüş alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE
banner151

banner251