TMO koordinasyon toplantısı yapıldı

TMO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Ahmet Güldal başkanlığında, TMO Güvercinlik Ek Tesislerinde Genel Müdür Yardımcıları, Merkez birim amirleri, taşra şube müdür ve alım muhafaza şefleri ile ilgili personelin katılımıyla Koordinasyon ve Değerlendirme toplantısı yapıldı.

TMO koordinasyon toplantısı yapıldı
banner200

Toplantıda taşra şube müdürleri; ürün ekilişleri, üretim beklentisi, iklim durumunun değerlendirilmesi, piyasalardaki gelişmeler, gelecek dönem öngörü ve beklentileri, satış politikaları, lisanslı depoculuk ve uzun süreli kiralama kapsamında yapılan depoların son durumları ile ihtiyaç ve önerilerini dile getirdiler.

Genel Müdür Yardımcıları ve Merkez birim amirlerinin işleyişte dikkat edilmesi gereken hususları ve şube yöneticilerinden beklentilerini aktardıkları toplantıda Genel Müdür Güldal, alım sezonunun yaklaştığına vurgu yaparak tüm işyerlerinin hazırlıklarını eksiksiz bir şekilde tamamlanması talimatlarını iletti ve birim amirleriile şube müdürlerine yapılacak çalışmalar ve TMO'nun önümüzdeki dönem politikaları hakkında talimatlar verdi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarık Ali Yar
Tarık Ali Yar - 2 yıl Önce

Burada dikkat-e şayan bir durum var. Protokol masasında genel müdürün yanında vekil genel müdür yardımcıları bulunurken asil genel müdür yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi daire başkanlarının yanında zoraki yer bulmuş gibi. TMO gibi önemli bir kurum böyle bir idari zaafı nasıl gösteriyor anlamak zor. Kaldıki kendisine yer verilmeyen bu genel müdür yardımcısı kim? Paraşütle koltuk kapan biri mi? Yoksa tarım bakanlığının yılların deneyimli rokratlarından biri mi? İrdelemek gerekiyor. Eğer böyleyse bakanlığın gidişatını hatta TMO'nun gidişatını tahmin etmek hiçte zor değil. Dedikodular çok ayyuka çıktı. Tarımı şimdiden firmalar yönetiyor hatta yabancı menşeli ne idiğü belirsiz firmalar yönetiyor dedi kodusu gerçek mi? Kadük kalan Tarımda milli birlik projesini TMO ve diğer kitler farkında olmadan uyguluyor mu? Takdir sizlerin. Allah sonumuzu hayır etsin.

banner151

banner251