Teşkilat mensuplarıyla istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Antalya'da gerçekleştirilen Toç Bir-Sen 28. Genişletilmiş Başkanlar Kurulu'nun ikinci gününde de teşkilat toplantıları devam etti.

Teşkilat mensuplarıyla istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı
banner200

Antalya'da gerçekleştirilen Toç Bir-Sen 28. Genişletilmiş Başkanlar Kurulu'nun ikinci gününde de teşkilat toplantıları devam etti. Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya ile Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkan Yardımcısı Fatma Kuloğlu'nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Kadınlar Komisyonu üyelerinin talep ve sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Öztürk, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nail Süngü, Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Ethem Gürsoy, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şahin Değirmen'in başkanlığında gerçekleştirilen; İl ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve İşyeri Temsilcileri ile bir araya gelinen oturumda ise 2015 – 2016 yılları faaliyet raporlarının değerlendirilmesi, mali, teşkilat, basın ve iletişim, eğitim ve sosyal işler ile mevzuat konuları istişare edilerek değerlendirildi. Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin konuşmalarının ardından katılımcılarda söz alarak görüş ve önerilerini aktardılar.

YORUM EKLE
banner151