Tarım ve hayvancılık sektörünün bayramını kutladı!

Et ve Süt Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Uzun, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, Et ve Süt Kurumu ailesi başta olmak üzere tüm üreticilerin, besicilerin, tarım ve hayvancılık sektörünün bayramını kutladı.

Tarım ve hayvancılık sektörünün bayramını kutladı!
banner200

Et ve Süt Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Uzun, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları kaydetti: "Tüm İslam aleminde kardeşlik ve dayanışma hissiyatıyla idrak edilen Mübarek Kurban Bayramımızın, dünyanın farklı coğrafyalarında yaşanan ve insanlığın utanç duyduğu zulümlerin son bulmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Ülkemize yönelen her türlü tehdide rağmen, dimdik ayakta durabildiğimiz bu günlerde, milletçe birlik ve beraberlik içinde kenetlenecek aydınlık yarınlara yürüyeceğiz.

Türkiyemizin daha da güçlendiği, huzurlu, sağlıklı ve mutluluk dolu nice bayramlar diliyor, tüm İslam aleminin, Et ve Süt Kurumu ailesi başta olmak üzere tüm üreticilerimizin, besicilerimizin, tarım ve hayvancılık sektörünün bayramlarını en içten duygularımla kutluyorum."

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251