Mehmet Şahin güven tazeledi

Öz Gıda İş Sendikası'nın 14. Olağan Genel Kurulu 20 Nisan 2019 tarihlerinde Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde yapıldı. Genel kurula protokol, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle, HAK-İŞ Yönetim Kurulu üyeleri, konfederasyona bağlı sendikaların başkan ve yöneticileri katıldı. 

Mehmet Şahin güven tazeledi
banner282

Öz Gıda İş Sendikamızın 14. Olağan Genel Kurulunda yapılan seçimler sonucunda Mehmet Şahin yeniden Öz Gıda İş Genel Başkanı seçildi. Yapılan seçim sonucunda, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Şahin’in Başkan olarak seçildiği Öz Gıda İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

Genel Başkan Mehmet Şahin,

Genel Başkan Yardımcısı Halil Çukutli,

Genel Başkan Yardımcısı Abdulhalik Damar,

Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Ali Hançeroğlu,

Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ

Genel Kurulumuzu Büyüklüğümüze Yakışır Biçimde Sonuçlandırdık

Genel Başkan Mehmet Şahin seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra bir teşekkür konuşması yaptı.

Öz Gıda İş Sendikasının demokratik bir ortamda barış, kardeşlik ve coşku içerisinde örnek bir genel kurul gerçekleştirdiğini belirten Şahin, “14. Olağan Genel Kurulumuzu büyüklüğümüze yakışır bir şekilde başarı ve coşkuyla tamamladık. Üzerimize yüklediğiniz bu sorumlulukla hareket ederek, yeni başarılarla yeni hedeflere doğru hep birlikte yürüyeceğiz. Genel Kurul sonucumuzun HAK-İŞ’e, Öz Gıda İş’e, çalışma hayatına, bütün emekçilere ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi”

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 11:50
YORUM EKLE