ESK’nın da sahtesi çıktı!

Antalya'da, Et Süt Kurumu'nun logosunu ve ismini kullanarak mağaza açıldığı tespit edildi. Olayla ilgili, Et Süt Kurumu açıklama yaptı.

ESK’nın da sahtesi çıktı!
banner200

Et Süt Kurumu'ndan yapılan açıklamada, Antalya'da açılan mağaza ile ilgili bir bağlantılarının olmadığını bildirdi.

Açıklamada, şu ifadeler aktarıldı:

“Antalya ilinde farklı adreslerde Kurumumuz ismini ve logosunu kullanmak suretiyle faaliyet gösteren mağazalar olduğu tespit edilmiştir. Et ve süt sektöründe, piyasaya güvenilir ve kaliteli ürünler sunan, tüketicilerin ihtiyacını uygun fiyata karşılayan ve sektörde öncü bir kuruluş olan Kurumumuzun, iş bu mağazalar ile herhangi bağlantısı ve ticari ilişkisi yoktur.

Antalya ilinde Kurumumuza ait satış mağazası ya da franchising bayisi bulunmamaktadır."

Kaynak: Et Süt Kurumu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayret
Hayret - 4 yıl Önce

Yahu bunun hakikisi neki sahtesi yapılıyor. Şubelerde et yok sadece tavuk satılıyor. birde bir aklı evvel çıkmış sahte bayi açıyor.

2ci yılda %40,hayvan artışı.
2ci yılda %40,hayvan artışı. - 4 yıl Önce

Eti ucuzlatacak hayvan varlıgını artıracak ABD ve Avrupada oldugu gibi Biyoteknolojik çalışmaları yapınız Lütfen ;
.Genomiks Seleksiyon ;. , EMBRİYO TRANSFERİ VE SUNİ TOHUMLAMADA SAGLIKLI VERİMLİ KALITIMSAL HASTAKIKLARDAN ARİ SPERMA KULLANINIZ.,,,,, . SIGIRLARI, SAF KAN ARAP ATINDA İSTENİLEN % 99,GİBİ ORANINDA DOGRULUKLA TESPİTİ. GENOMİKS SELEKSYON, SUNİ TOHUMLAMA SONRASI SONUÇ ALMAYI DÜŞÜNMEYİNİZ. YABANCI SIGIR I CİNSLERİNİI (Ülkemize adepta edilmeye çalışan Simental. Jersey. Hostanıey NI ) YERLİ IRKI GİBİ DÜŞÜNMEYENİZ. , Genelde miks olan yabancı Sıgır irkları ve yavrularında uluslar arası geçerli olan referans degerleri %80 dogrulukla çalışıp Dogan yavruların etçilmi, sütçülmü, kalıtımsal hastalıklardan ari olduguna bakınız

banner151

banner251