ESK ithal ette gümrükleme hizmetini yenileyecek!

Et ve Süt Kurumu, Sırbistan ve Ukrayna'dan yaptığı et ithalatında kullandığı gümrükleme hizmetini yenileyecek. Bunun için ihale ilanına çıkan ESK'nın bu kararı farklı yorumları da beraberinde getirdi. İhale ilanı yeni bir et ithalat kararı gibi anlaşılsa da gümrükleme hizmeti mevcut devam eden ithalatlarda kullanılacak.

ESK ithal ette gümrükleme hizmetini yenileyecek!
banner200

Et ve Süt Kurumu, Sırbistan ve Ukrayna'dan yaptığı et ithalatlarında gümrükleme hizmetini yeniliyor. Artan kurlardan dolayı Polonya'dan yapılan et ithalatını durduran Et ve Süt Kurumu, daha önceden yapılan sözleşmelerden dolayı Sırbistan ve Ukrayna'dan et ithalatı yapmaya devam ediyor. Bu ithalatlarda kullanılan gümrükleme hizmeti bittiği için yeniden ihaleye çıkıldı.

Et ve Süt Kurumu'nun gümrükleme hizmet alım ihalesine çıkması, farklı yorumları da beraberinde getirdi. İhale ilanı yeni bir et ithalat kararı gibi anlaşılsa da gümrükleme hizmeti mevcut devam eden ithalatlarda kullanılacak.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Devam ediniz ithalata
Devam ediniz ithalata - 3 yıl Önce

Devam devam yola devam, Allah gözünüze doyursun bu ülkenin parasını har vurup harman gibi savurdunuz durmadan yalan söylüyorsunuz utanmadan sıkılmadan yazıklar olsun size bu milletin ürettiği ürünleri ayaklar altına alındı yüce Allah'ım size bu dünyada yer yurt vermesin inşallah

- 3 yıl Önce

Et ithal edin siz.Yerli üretici zarar etsin ama siz ithalata devam edin.

İthalat
İthalat - 3 yıl Önce

Yok döviz fırladı yok faiz yükseldi . Bütün bunlari bilincli yapiyorlar Ürettigin ürünü bile ithal edersen cebindeki parayi boş yere yabancilara verirsen Bu bir vatan hainligidir.Cocuk bile bu zekaile hareket etmez

banner151

banner251