Bürokrattan Bakan Fakıbaba’ya 18 saat teşekkürü!

Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Bakan olmasıyla birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında mesai kavramı değişirken, bu konuda Fakıbaba'ya bürokrattan özel bir teşekkür geldi.

Bürokrattan Bakan Fakıbaba’ya 18 saat teşekkürü!
banner200

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Hakan Kalender, 18 saat çalışmanın kendilerine zor olmadığını göstermesinden dolayı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya teşekkür etti.

Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Bakan olmasıyla birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında mesai kavramı değişti. Zaman zaman haber konusu olsa da bakanlık çalışanları gece geç saatlere kadar çalışıyorlar. TKDK Başkanı Hakan Kalender de bu konuda Bakan Fakıbaba'ya teşekkür etti.

Şanlıurfa'da dün yapılan IPARD-II 3. Çağrı İlanı Tanıtım toplantısında konuşan TKDK Başkanı Hakan Kalender, “18 saat çalışmanın bize zor olmadığını gösterdiği için sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

TARIMDANHABER


YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Kendi Bürokratının elinden hediye alan bakanı da görmüş olduk böylece ...O bürokrata sormak lazım eğer bakan bey'in mesai kavramı böyle olmamış olsaydı yine de geç saatlere kadar çalışacakmıyıdı ...Hiç sanmıyorum ......

yöneticiler.
yöneticiler. - 3 yıl Önce

yöneticiler eserler bırakır yarınlarda hatırlanmak için, bir önceki muhteşem yönetimi gören, duyan, var mı. ne cabuk unutuldular. esameleri dahi okunmuyor.

- 3 yıl Önce

Gelirken alkışlamak kolay.Resimdeki karede olmak çoğunluğun yaptığı iş.Giderken alkışlamak zor olandır.

AYIPTIR AYIP.
AYIPTIR AYIP. - 3 yıl Önce

Allah Kitap aşkına çalışıyorsunuz da ne oluyor ?
Çiftçinin anası ağlamış ..
Tarım politikası bitmiş .
Tarım bakanlığı Urfalılar bakanlığı olmuş.
İhracatta yeller esiyor.
İtalat desen samanı yurt dışı kullanıyoruz .
O kadar yurt dışı ürünlerine bağlıyız ki mevsimlik işçileri bile süriyelilerden kullanıyoruz .
Ağlanacak halimize gülüyoruz .
TÜRK TARIMINA DARBE YAPIYORSUNUZ .

Yapmayın yazıktır , günahtır , AYIPTIR AYIP...

BOŞ İŞLER
BOŞ İŞLER - 3 yıl Önce

Ankaradan demeçler/beyanatlar vermekle bu işler olmaz beyler. Bırakın bu yalakalıkları. Siz taşradaki değerli çalışanlarımızı ne zaman ki onure etmeyi öğrenirseniz işte o zaman çalışma barışından ve tarımsal gelişmeden söz etmek mümkün olabilecektir.

- 3 yıl Önce

kimin parası ile alınmış ?????

- 3 yıl Önce

tarımın mesaisimi olur düşündürücü

banner151

banner251