Bakan Arzu, TARMAKBİR heyetini kabul etti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) Başkanı Şenol Önal ve beraberindeki heyetle bir görüşme gerçekleştirdi. Bakan Arzu, sivil toplum kuruluşlarıyla istişarenin kendileri için önemli olduğuna vurgu yaptı.

banner255
Bakan Arzu, TARMAKBİR heyetini kabul etti
banner200

Bakan Arzu'ya hayırlı olsun dileklerini aktararak sözlerine başlayan TARMAKBİR Başkanı Önal, Bakanlığın son 10 yılda tarım makine ve ekipmanlarına verdiği destekler sayesinde sektörün hem üretimde hem de ihracatta önemli gelişmeler kaydettiğini söyledi. Makine ekipmana verilen yüzde 50 hibe desteklerinin 5 yıllık bir program olduğunu ve 2015 yılında biteceğini hatırlatan Başkan Önal, bu desteklerin çiftçilere tekrardan verilmesini arzuladıklarını belirtti. Çiftçinin de bu desteklerden memnun olduğunu aktaran Başkan Önal, sektörle ilgili diğer taleplerini de Bakan Arzu'ya iletti.

Bakan Arzu ise heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarıyla istişarenin kendileri için önemli olduğuna vurgu yaptı. TARMAKBİR'e başarılarının devamını dileyen Bakan Arzu, görüşme sonunda heyetle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayağı büyük adam
Bayağı büyük adam - 6 yıl Önce

kutbettin arzunun koltuğunun altında yükseltici bir şey mi var, yoksa alışıla gelen yersiz ve zamansız yükseltmeler lemi fotoğraf orantısız çıkmış...

GÜLEN YÜZLER
GÜLEN YÜZLER - 6 yıl Önce

ÇOK KOMİK BİR ŞEY ANLATILIYOR ÜLKE GÜNDEMİNE DAİR HERHALDE MASADAKİLER BAYAĞI MUTLU POZ VERMİŞ..

UNUTULMAYAN ANLAR
UNUTULMAYAN ANLAR - 6 yıl Önce

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRMESİ İYİ OLMUŞ. NE DE OLSA SEÇİM SONRASI KOLTUK YİNE MEHDİ EKER DE OLACAK... VEDA FOTOĞRAFI YERİNE GEÇER KABULÜMÜZDÜR.

banner151

banner251