" />

Maliye Bakanı Naci Ağbal: Şeker fabrikaları özelleştirilecek!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, özelleştirme kapsamında bulunan şeker fabrikaları ile ilgili olarak konuştu. Ağbal: “Şeker fabrikaları benim gözümün bebeği ama özelleştirilecek" dedi.

banner255
Maliye Bakanı Naci Ağbal: Şeker fabrikaları özelleştirilecek!
banner200

Gazete Habertürk'ten Esra Nehir'in haberine göre, Maliye Bakanı Naci Ağbal, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda 2018 bütçesi üzerindeki görüşmelerde şeker fabrikalarındaki geçici işçilerin durumuna ilişkin soruya, “Şeker fabrikaları benim gözümün bebeği. İşçi arkadaşlarımızın hassasiyetlerini biliyoruz. İşçilerimiz, sendikalarımızla şeker fabrikalarının daha da büyümesi için çalışmalar yapacağız. Tabii özelleştirme de yapacağız" dedi.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Soruyor
Soruyor - 3 yıl Önce

Bunlarin 2019 artık gitmesi lâzım yeter 15 yıl oldu bunlardan kurtulalım.artik birlik olup sandığa gömelim bunları askeri ücret perişan çiftçi berişan emekli perişan bunlar oy aldıkça şıkarmıdılar birlik olalım arkadaşlar bunlara oy vermeyelim

Ondan sonra neyi satacaksiniz
Ondan sonra neyi satacaksiniz - 3 yıl Önce

Bırakın artık milletin aklıyla alay etmeyi .Kötü evlat gibi babadan kalan tarlalari satıp satıp bitiremediniz birde eski hukumetleri beğenmeyin kötüleyin.tabi satmak zorundasınız para kalmadı doymadınız.

b
b - 3 yıl Önce

özelleşmesi geç bile kalında yatarak devlet sırtından geçiniyor üstelik beğenmiyorlar

han
han - 3 yıl Önce

şeker fabrikaları çiftlik haline gelmiş derhal özelleşmesi şart

son
son - 3 yıl Önce

şeker fabrikalırı bitirdiler kimin ne yaptığı beli değil her yeri torpil olmuş adamına göre iş yapanlanlar kişilerin isteğine göre yönetmenlikler memur kalmadı ama durmadan yükselme sınavları yapılıyor önce memur alın

banner151

banner251