Kirazdaki tehlike!

Kocaeli gazetesi yazarlarından Mustafa Küpçü, dünkü yazısında önemli bir iddiayı gündeme taşıdı. Tarım ilaçlarının bilinçsiz bir şekilde kullanıldığını vurgulayan Küpçü, bu yılki kiraz bolluğunun nedenine dikkat çekti.

Kirazdaki tehlike!
banner282

İhracatı yapılan ancak tehlikeli ölçüde tarım ilacı tespit edildiği için geri gönderilen kirazların içeride halka satıldığını ileri süren Küpçü, bundan dolayı da kirazın fiyatının mevsim meyvelerine göre çok uygun olduğunu belirtti.

Küpçü, 'Aç kalacağız!' Başlıklı yazısında şunları kaydetti: “Farkında mısınız? Bu yıl kiraz hayli bol! Üstelik, fiyatı da mevsim meyvelerine göre hayli uygun! Neden? Çünkü 'halkının sağlığını önemseyen ülke yönetimleri' yaptıkları denetimlerde ihraç ettiğimiz kirazlarda tehlikeli ölçüde tarım ilaçları tespit etmiş ve geri göndermişler!

Çünkü tarım ilaçları kanseri tetikliyor!

O geri gelen kirazlar imha mı edildi? Hayır! Biz, Türk halkı olarak el birliği ile o tehlikeli kirazları yiyerek kendimizi imha ediyoruz!"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilmediğiniz konu
Bilmediğiniz konu - 7 yıl Önce

Bir zaman erman toroğluda hıyar konusuna el atmıştı ne luzumsuzsunuz geri dönenler dönüş sebeplerine göre tahlil edilir zaralı ise imha edilir merak etmeyin

banner151