Et fiyatları hükümetin gündeminde

Et fiyatlarında son aylarda yaşanan aşırı yükseliş hükümetin gündemine girdi.

banner255
Et fiyatları hükümetin gündeminde
banner200

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında bugün yapılan Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nda son günlerin tartışmalı konusu olan et fiyatları da gündeme geldi.

Davutoğlu'nun başta et fiyatları olmak üzere ilgili bakanlara enflasyon oranının üzerinde artış gösteren tüm gıda fiyatlarının yakından takibi ve gerekli tedbirlerin alınması talimatını verdiği kaydedildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yem fıyatları
Yem fıyatları - 6 yıl Önce

Nedense herkes etin yükselişini Sut fıyatlarının yerınde saydıgıni
Arpanin 55 kuruşa indigını kaba yem fıyatlarının dusmrdıgı boyle acayip bı ülkede yadıyoruı

- 6 yıl Önce

kurbana kadar et girerse çifçi hayvancııı biter yetkililer duyun

besicinin
besicinin - 6 yıl Önce

Besicilerin cok kazanma hırsı bi daha ithalat i gündeme getirdi karkas 20 22 arası on numara para kazanır besici üreten 3 milyon sa tüketen in 75 milyon olduğunu unutmayın ve yüzde 90 dar gelirli

- 6 yıl Önce

Dert ne tüketicinin ucuz et yemesini sağlamak ne de üreticinin kar etmesini sağlamak. Et ve Süt Kurumu birilerine para kazandırmanın peşinde galiba. Madem indirim yapılabiliyordu da şimdiye kadar neden yapılmadı.Madem piyasaya müdahale için donmuş et getiriliyor da bu piyasadan gizleniyor? Milli gazetenin haberi durumu gündeme getirince açıklamalar peş peşe gelmeye başladı. o zaman kadar neden kamuoyu bilgilendirilmedi.

Çapulcular
Çapulcular - 6 yıl Önce

Pazarlardan hayvan alınmıyor İthal et gelecek diyorsunuz şu anda kesimler durdu bunun sonu ne olacak bu şekilde bu iş yürümez 4 tane çapulcu para kazanacak geriye kalan ne olacak bu işden kimler para kazanıyor aradaki firmalar zarar eden kim elinde malı olan ayvayi yedi kardeşin akıllı iş yapın şu anda Türkiye deki et yeterli hayvan sayısı yeterli siz neyin pesindesiniz

banner151

banner251