Ege Tarım İhtisas Fuarı açılıyor

Tarım, sera ve hayvancılık sektörünü bir araya getiren Ege Bölgesi'nin en iddialı fuarı 14. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, 28 Şubat Çarşamba günü EGS Fuar ve Kongre Merkezi'nde açılıyor.

Ege Tarım İhtisas Fuarı açılıyor
banner200
banner217

30 bin metrekare alanda 214 firmanın yer aldığı ve yaklaşık 200 bini aşkın kişinin ziyaret etmesi beklenilen Ege Tarım Fuarı, 4 Mart Pazar akşamına kadar sürecek. Orion Fuarcılık ev sahipliğinde ve önemli bir ihracat potansiyeli yakalayan Denizli'de düzenlenen Ege Tarım Fuarı'nda traktör, biçerdöver, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sulama sistemleri ve ekipmanları, sera teknolojileri, tohum, fide, fidan, zirai ilaç, gübre, ekolojik tarım, agro bilişim, hayvancılık, yem ve ambalaj firmaları ile daha birçok teknoloji kuruluşu yer alacak.

Tarım, sera ve hayvancılık sektöründeki son yeniliklerin sergileneceği 14. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak. Beş gün boyunca devam edecek fuar, kent ekonomisine de ciddi anlamda kazanç sağlayacak. Denizli Tarım Fuarı ile klasikleşen ve her yıl daha fazla ilgi gören “Bilek Güreşi Etkinliği” 5 gün boyunca fuar saatleri içinde gerçekleşecek. Girişin ücretsiz olduğu Denizli Tarım Fuarı, 28 Şubat – 3 Mart tarihlerinde 10:00 – 18:00, 4 Mart Pazar günü ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında tüm sektörün ziyaretine açıktır.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251