Yeni başbakan kim olacak?

Ak Parti, 22 Mayıs'ta yapılacak 2'nci olağanüstü kongreyle yeni bir döneme başlayacak. Peki, sizce Ahmet Davutoğlu'nun halefi kim olacak? Tarımdan Haber'in anket çalışmasına katılın siz de tercihinizi ortaya koyun.

Yeni başbakan kim olacak?
banner282

Kulislerde, Ak Parti Genel Başkanı olarak Binali Yıldırım, Bekir Bozdağ, Mehmet Ali Şahin, Numan Kurtulmuş, Berat Albayrak olmak üzere pek çok isim dillendiriliyor. Peki, size göre hangi isim Ak Parti'nin yeni Genel Başkanı ve Başbakan olacak?

Tarımdan Haber'in başlattığı ankete katılarak oy tercihinizi ortaya koyun.

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 6 yıl Önce

Bende farkettim Mehdi Eker reisin yanında sürekli Malatya İstanbul hecen hafta tüm proğramlarda protokolda yer Aldı protokolü cumhurbaşkanlığı oluştuyor davet ediyorlar Mehdi beyde gidiyor sayın Bakan Faruk bey de personelle uğraşsın kimi göndereyim kim gelsin Hesabını yapsın nasıl bile uygulama yapayım personeli mağdur edeyim desin inşallah geliyor Mehdi Eker gümbür gümbür ayak sesi geliyor

Yörüğü beğenmeyen buyursun
Yörüğü beğenmeyen buyursun - 6 yıl Önce

Başbakan Mehdi, Yardımcısı Nizamettin olsun, yorumu bu ayın en güzel yorumuydu:)) kabineyide ben kurayım. Cahit, Lami, M.emin, M.Ünal, Abdullah Gül'ün yeğeni H.İ.Gül, akrabalar, enişteler, kayınlar, yeğenler, kirveler, Diyarbakırlılar, Güneydoğulular, lojmanda oturan bölücüler ve bunları koruyanlar, sarı kırmızı yeşil seçim afişi bastıranın yalakaları ve atadığı müdürler... ne kabine yaptım ama.

jones
jones - 6 yıl Önce

Valla Başbakan Faruk Çelik olsunda kurtulalım. Yahu kaç aydır tayin olamıyoruz, konuni hakkımızı hiçe sayıyor.

Bayağı yaralar var
Bayağı yaralar var - 6 yıl Önce

Ne oldu Sayın Faruk ÇELİK Bakanımız bayağı bir darbe,yara açmış ALLAH'ım sana çok şükür...Çok beklersiniz çokkkk Faruk ÇELİK Bakanımıza ettiğiniz o laflar varya zavallısınız.Helal olsun Faruk ÇELİK Bakanıma,Reisinde en iyi adamı bu zorunuza gidiyor temiz,dürüst insanlara emanet etti Tarımı ve herşey güzel olacak zorunuza gitmesin Mehdoyu öven vatandaşlar çok beklersiniz çokkkkkkkkkkkkkkk komiksiniz. :))))))))

Popülist
Popülist - 6 yıl Önce

Becerikli adam lazım, o da Binali Başkan. Ama o zaman bu beceriksiz, vizyonsuz popülist işler yapan Faruk ne yapacak göreceğiz. Geldiği gibi herşeyi ucuzlatmakla olmuyor. Yatırım olacak kalite olacak. Memleket popülist yaklaşımla battı, şimdi geriye döndü Faruk sayesinde :(

Yönetim Kadrolarına Dikkat
Yönetim Kadrolarına Dikkat - 6 yıl Önce

Kılavuzunuz Memur Sen olduktan sonra Başbakan değişse ne yazar. Öyle müdürler var sanki bölücülük, zulüm, baskı, adam kayırmacılık, haksızlık yapmak için dünyaya gelmişler. Hızlı cemaatçi yada cemaatten dönmüş görünen bu müdürler zaman zaman beni Akparti'den soğutmuyor değil. Oy verdiğim parti maalesef cemaatçi ve hendekçi müdürleri(ni) bırakın görevden almayı dizginleyemiyor bile!!

Başbakan
Başbakan - 6 yıl Önce

Faruk başbakan olsun, Karayama tarım bakanı olsun sonra seyrelle rezilliği beceriksizliği.

Lutfi Elvan bizim evladımız
Lutfi Elvan bizim evladımız - 6 yıl Önce

Sayın Ahmet Davutoğlu çok özel ve donanımlı bir siyasetçidir. Bundan sonra isimlerin bir önemi yok. Reis isterse çok sevdiği Mehdi Nizamettin ikilisine görev versin!..