TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar mağdur çiftçilerle görüşmedi!

Türkiye’nin dört bir tarafından Ankara’ya gelerek seslerini duyurmaya çalışan mağdur çiftçiler, randevu almalarına rağmen Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar ile görüşemediler. Bayraktar’ın mağdur çiftçilerle görüşmemesi dikkat çekti. 

TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar mağdur çiftçilerle görüşmedi!
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Bankasına olan borçlarını ödeyemedikleri için hacizlik duruma gelen çiftçiler, aylardır borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili bir adımın atılmamasına tepki gösteriyorlar. Daha önce seslerini duyuramayan mağdur çiftçiler, dün de 6’ncı kez Ankara’ya geldiler. 

BAYRAKTAR MAĞDUR ÇİFTÇİLERE RANDEVU VERMESİNE RAĞMEN GÖRÜŞMEDİ 

TZOB’un önünde toplanan çiftçiler, kendi aralarından seçecekleri 5 temsilci ile Şemsi Bayraktar ile görüşeceklerdi. Ancak Bayraktar, öncesinden randevu vermesine rağmen görüşmeye katılmayarak Başkan Yardımcılarını görevlendirdi. Başkan yardımcılarıyla yapılan görüşme sonrasında da TZOB’un resmi sayfasından ve sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili hiçbir paylaşımın yapılmaması da dikkat çekti. 

Soğuk kış şartlarına rağmen Türkiye’nin farklı yerlerinden Ankara’ya gelen mağdur çiftçilerle Bayraktar’ın görüşmemesi ‘TZOB’un temsil ettiği kitlenin sorgulanmasına neden oldu. Mağdur çiftçiler, Bayraktar'ın randevu vermesine rağmen kendileri ile görüşmemesine sessiz kalan çiftçiler, görüştükleri başkan yardımcılarına 10 gün süre verdi. 10 gün içinde sorunlarının çözülmemesi durumunda tepkilerinin farklı olacağının mesajını ilettiler. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2021, 17:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seçkin
Seçkin - 9 ay Önce

Dert babası değil adam. Koltuk babası

Cifci
Cifci - 9 ay Önce

Traktörler le Kızılay'ın tam ortasına gelelim

Ibrahim kaya
Ibrahim kaya - 9 ay Önce

Bir sefer teşekkür etmiş az 2 sefer teşekkür etmesi lazım bu toprakların birde altı var

Agah var
Agah var - 9 ay Önce

adam birde ziraat odaları başkanı

ırfan güney
ırfan güney @Agah var - 9 ay Önce

türkıye genelınde traktörlerimizle ana yolları kapatalım ancak bögle sesimizi duyura biliriz

tahsin
tahsin - 9 ay Önce

Çiftçiler ile görüşmeyecekte o koltukta ne işi var

ölmez bu dünyaya kazık kalır
ölmez bu dünyaya kazık kalır - 9 ay Önce

zaten bu ziraat odaları kaldırılmalı bunlar bizim muhtara onaylattığımız evrakları onaylıyor.zaten muhtar huzurumuzda onaylanmıştır diyerek mühür imza atıyor yani sorumluluk muhtar ve çiftçide..bunlarda ne sorumluluk var aidat alma sorumluluğu....acilen bu başları cebimizden yakamızdan düşürülmeli kapanmalı...ziraat odaları kapanmalı kuruluştur gereksizdir

Bahri sahin
Bahri sahin - 9 ay Önce

Bu adamdan bi beklentiniz olmasin tarlayi tv de goruyor bugdayi borsada bunun tuzu kuru ne kadar maas aldigini kimse bilmiyor koltuga yapisti kalkmiyor yazik bu ulkeye tarim ulkesi olan bi ulkedeki ziraatin basindaki adama bi bakin hele

Metın
Metın - 9 ay Önce

agır işi var cıfcı goruşmıyecende kimle gorusecen o saldanatı koyluye borclusun


banner151

banner251