Türkiye'nin en önemli tarım işletmesi TİGEM'de neler oluyor? Öz Orman-İş Sendikası'ndan açıklama!

TİGEM'de örgütlü bulunan Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, son günlerde gerçek dışı iddialarla TİGEM yönetiminin yıpratılmaya çalışıldığını belirterek, bu itibarsızlaştırma çabaları karşısında her zaman TİGEM ve TİGEM yönetiminin yanında olacaklarını kaydetti.

Türkiye'nin en önemli tarım işletmesi TİGEM'de neler oluyor? Öz Orman-İş Sendikası'ndan açıklama!
banner282

TİGEM ile ilgili son günlerde gündeme gelen iddialar üzerine bir açıklama yapan Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, TİGEM’de başarılı bir yönetim bulunduğunu ve bu yönetimi sahanın dışına itmek için belirli çevrelerce karalama kampanyası yürütüldüğünü dile getirdi. Aslan, bu itibarsızlaştırma çabaları karşısında her zaman TİGEM ve TİGEM yönetiminin yanında olacaklarını dile getirdi. 

BAKAN DEĞİŞİMİNİN HEMEN ARDINDAN BİRİLERİ TİGEM'DE ROL KAPMAYA ÇALIŞIYOR!

TİGEM’de örgütlü bulunan Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, son günlerde TİGEM aleyhine bir karalama kampanyasının yürütüldüğünü belirterek, belli çevrelerce bilinçli bir şekilde yürütülen bu karalama kampanyasını esefle takip ettiklerini belirtti. Karalama kampanyasının Bakanlıktaki Bakan değişiminin hemen ardından başlatılmasını da manidar bulduklarını dile getiren Aslan, Ceylanpınar Tarım İşletmesi’ndeki ceylanların kesilerek bürokratlara ikram edildiğine yönelik iddialara da sert çıktı. Aslan, “Her şeyden önce böyle bir şey olması mümkün değil. Gözünüze dizinize dursun! Bu ceylanlara benim üyelerim bakıyor. Böyle bir şey olsa herkesten önce bizim haberimiz olur. Ama çamur at izi kalsın mantığı ile TİGEM yıpratılmaya çalışılıyor” dedi. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2022, 16:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜLKE SEVDALISI
ÜLKE SEVDALISI - 2 hafta Önce

Ceylanpinar TİM de Herşey gülük Gülistanlık gidiyor, Hayvancılkta çok başarılı hiç hastalık yok Şap Hastalığı Yok, Brusella Hastalığı yok, Bitkiselde Üretimden Çok başaralı onun içindir 500 Milyona Yakın Bankalara Kredi Borcu var . Başarıların Devamını Dileriz.

Hamza çakmaz
Hamza çakmaz - 2 hafta Önce

Sonumuz hiç hayırlı değil çiftçilik haram haram Allah buna sebep olanları kahretsin ne diyeyim

Çiftçi
Çiftçi - 2 hafta Önce

Yalan yada değil bilemem ama doğruluk payı yüksek. Çünkü tigem e bağlı işletmelerde ki idari yönetimin hemen hemen hepsi, ev kirası yok, yakıt parası yok, elektrik su çok cüzi miktar. Çocukların okul servisleri Devletten bedava. Ailelerin çarşı pazar gezme tozma ve hatta kuaför vs.. Yol masrafları herşeyi hazineden Devletmalından karşılanıyor..

banner151