Toprak Mahsulleri Ofisi ürün alımı: 200 milyon lira ödeme yapıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Toprak Mahsulleri Ofisi'ne ürün veren üreticilere bugün itibarıyla 200 milyon lira ödeme yapıldığını açıkladı.

Toprak Mahsulleri Ofisi ürün alımı: 200 milyon lira ödeme yapıldı
banner200
banner217

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Twitter hesabından üreticilere yapılan ödemelerle ilgili açıklamalarda bulundu. Pakdemirli, üreticilere yapılan ödeme miktarını da paylaştı.Bakan'ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı: "Hububat hasadıyla birlikte alıma başlayan Toprak Mahsulleri Ofisimiz, lisanslı depolarda alınan ürünlerin bedelini peşin, diğer teslimatların bedelini en geç 10 günde ödüyor. Bugün itibarıyla TMO'ya ürün veren üreticilerimize 200 milyon TL ödeme yaptık"

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Talip DEMİR
Talip DEMİR - 3 ay Önce

Sayın bakan yolsuzlukla yenen parayı açıklarmısın, belge istiyorsan göndereyim ama o çüreti göstermediğin için sayın cumhurbaşkanımıza göndereceğim sizden ve sizi yanıltan bakan yrd. cın ve pergem genel müdürünle beraber sizde ona hesap vereceksiniz, hiç merak etme bakan bey

Osman dincer
Osman dincer - 3 ay Önce

Hayırlı olsun

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun @Osman dincer - 3 ay Önce

10 Temmuz da emekliliği hakediyor ve sonra gidiyor. Sonra bakanlık ikiye bölünür. Tarım ve Köyişleri, Tarım Orman ve Köyişleri, Tarım Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı.... Aynı b.kun lacivertinden bir düzenleme daha , aynı alakasız insanlardan kırulu kadro, aynı kafa. Ulan ABD, İngiltere, Fransa, Hollanda vb. gidin bakın buralara bu kadar oyuncak ediyorlar mı bu işi.

Ahmet NARİN
Ahmet NARİN - 3 ay Önce

Haberlerinizi Devamlı izliyorum Değerli Buluyorum.

banner151

banner251