Tarımdan Haber 16 Fahrettin Poyraz 0! 

Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz genel müdürü Fahrettin Poyraz’a bir kötü haber de Uşak, Çatalca ve Artvin'den geldi. Poyraz ve Tarım Kredi Kooperatifleri Tarımdan Haber'e yönelik açtıkları bütün suç duyurularını kaybederken, Uşak, Çatalca ve Artvin Cumhuriyet Başsavcılıklarından gelen kararla skorbord Tarımdan Haber lehine 16'ya sıfır oldu.

Tarımdan Haber 16 Fahrettin Poyraz 0! 
banner200

ÖZEL HABER / Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz genel müdürü Fahrettin Poyraz’ın, haberciliğimizi engellemek için yargıyı etkileme çabası, teker teker yargıdan dönüyor. Poyraz, mesnetsiz, maksatlı ve organize suç duyurularını arka arkaya kaybederken, Cumhuriyet Başsavcılıkların kararları ortaya manidar bir tablo çıkardı. Poyraz döneminde, Tarımdan Haber aleyhine sayısızca suç duyurusunda bulunulurken, bugüne kadar sonuçlanan kararların tamamının Tarımdan Haber lehine sonuçlanması, habercilikteki haklılığımızın kanıtı oldu. 

MERKEZ BİRLİĞİNDEN YAPILAN SUÇ DUYURULARI YETMİYORMUŞ GİBİ KOOPERATİFLERE DE TALİMATLA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDURDULAR! 

Tarımdan Haber’e yönelik Merkez Birliği tarafından yapılan suç duyuruları yetmiyormuş gibi kooperatiflerin de görev ve yetkileri olmamasına rağmen Merkez Birliğinin talimatı ile ayrı ayrı suç duyurusunda bulunmaları dikkat çekmişti. 

POYRAZ'A BİR KÖTÜ HABER DE UŞAK, ÇATALCA VE ARTVİN'DEN GELDİ!  

Daha öncesinde Tekirdağ, Kütahya, Bartın, Iğdır Tarım Kredi Kooperatifi ile Iğdır Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Bahattin Karakuş Tarımdan Haber’e yönelik yaptıkları suç duyurularını kaybederken, bu kararlara Uşak, Çatalca ve Artvin Tarım Kredi Kooperatifleri de eklendi. 

TARIMDAN HABER’E KARŞI ORGANİZE OLDULAR! 

Uşak, Çatalca ve Artvin Tarım Kredi Kooperatifleri ayrı ayrı yaptıkları suç duyurularında Tarımdan Haber’de yayınlanan haberlerde hakaret ve iftira suçunun işlendiği ve kamu adına kovuşturma yapılması yönündeki suç duyuruları, Uşak Cumhuriyet Başsavcılığı, Artvin Cumhuriyet Başsavcılığı ve Çatalca Cumhuriyet Başsavcılıkları tarafından reddedildi. 

SAVCILIĞIN VERDİĞİ KARARA BİR DE İTİRAZ ETTİLER! 

Mesnetsiz ve organize suç duyuruları savcılıktan dönerken, Uşak Tarım Kredi Kooperatiflerinin Uşak Cumhuriyet Başsavcılığının verdiği takipsizlik kararına ayriyeten bir de itirazda bulunması, şaşkınlıkla karşılandı. Uşak Tarım Kredi Kooperatifi, Uşak Cumhuriyet Başsavcılığının Tarımdan Haber hakkında verdiği takipsizlik kararına, Uşak 1. Sulh Ceza Hakimliğine itirazda bulunurken, buradan da eli boş döndü. 

 

BUGÜN İTİBARİYLE SUÇ DUYURUSUNDA SKORBORD 16’YA SIFIR OLDU! 

Sonuç olarak Fahrettin Poyraz döneminde, Merkez Birliği, iştirakler ve kooperatifler tarafından Tarımdan Haber aleyhine organize ve maksatlı bir şekilde sayısız suç duyurusunda bulunulurken, kararı kesinleşen 16 suç duyurusunun tamamı da Tarımdan Haber lehine sonuçlanarak ilginç bir tablo ortaya çıkardı.  

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2021, 02:08
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer sarı
Ömer sarı - 1 ay Önce

İnşAllah bir günde kodeste görürüz

HİÇBİRŞEY OLMAZ
HİÇBİRŞEY OLMAZ - 1 ay Önce

NELERİ ÇIKARSA ÇIKSIN BUNLARA BİRŞEY OLMAZ TARIM KREDİ TARIM KREDİ OLALI HİÇ BÖYLE BİR YÖNETİM GÖRMEDİ KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ KRALLIKLARINI KURMUŞLAR İSTEDİKLERİNİNİ İSTEDİKLERİ GİBİ YÖNLENDİREN SUÇLUYU AKLAYAN SUÇSUZU TEK KALEMDE SİLEN AKIL ALACAK GİBİ DEĞİL ARTIK YAPILANLAR AKLA SIĞMAYAN ŞEYLER ......

Adaletin ömrü
Adaletin ömrü @HİÇBİRŞEY OLMAZ - 1 ay Önce

Yusel'i kaldırdı mideleri. Sorsan fetvasını da bulurlar. Işıklardaki çocuğa 5 lira bahşiş verdiklerimi gelir akıllarına, yeniden bir umreye gitsek lafımı, yoksa hanım geçen gittiği kermesten birsürü bişey almış, piyasada daha ucuzları var ama hayır işte hesap kitap sorulmaz diyemi susturacaksınız vicdanın sesini. Vicdan dedim kusura bakmayın, cüzdana ve banka hesabına girmiyor sonuçta.

Sedanız yükselsin ezanlarla birlikte
Sedanız yükselsin ezanlarla birlikte - 1 ay Önce

Bu davaları açmak için hangi hukuk bürolarına kaç lira verdiler? Sırf bu davaların takibi için hukuk büroda istihdam edilen kişiler oldumu? Sadece millet ölürken sürdürğlen saltanata herkes gibi Tarımdan Haber'de korksun ve sesini çıkartmasın diye. Temettü yetmedi, Gübretaş hissesinden kazanılan onlarca milyon yetmedi, Yusel üzerinden de atda enaz 2 trilyon kazanca heveslenildi. Sus Tarımdan Haber sus ki vicdan sussun, sdalet sussun, ümmetin dik duruşu sussun ve birileri sakalla kamufle olup, ümmet şuurundakileri utandıracak işlerle başımızı eğdirsin.

Sorular
Sorular - 1 ay Önce

Sırf Tarımdan Haber dosyalarını çözsün diye kuruma alınanlar olmuşmudur? Siyasi bağlantıları gerekçesiyle bu davalar hangi hukuk bürolarına kaç lira karşılığında verilmiştir acaba?

17-0
17-0 - 1 ay Önce

Artık bizler yorum yapmaktan bıktık usandık sıkıldık utandık ama bunlar halen milletin gözünün içine baka baka bildiklerini okumaya devam ediolar. Yazıklar olsun

Kurumdan ayrilanlar
Kurumdan ayrilanlar - 1 ay Önce

Bizlerde bu kurumdan haksız yere atıldık. Ama gün gelecek bu hükumet gidecek ve o dosyalar yeniden açılacak. Tek tek hesap sorulacak hepsinden.

Ali
Ali - 1 ay Önce

Yazılanlara bakılırsa, resmen çiftçi kıyımı yapmışlar, çiftçiye karşı bu kadar öfke neden.

Maçın sonu
Maçın sonu - 1 ay Önce

Reis herşeyin farkında, bir dalga gelecek hepsi gidecek , yolsuzlukların hesabı sorulacak en önemlisi FETÖ VE FETÖNÜN İMANLARI İLE FOTOĞRAFLAR sorulacak i

Hayal
Hayal @Maçın sonu - 1 ay Önce

Çok gereksiz bir yorum


banner151

banner251