Tarımda ezber bozacak projeyle geliyoruz!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ‘tarımda ezber bozacak projeyle geliyoruz’ şeklinde tarif ettiği tarımda Milli Birlik Projesi’nin 25 Nisan’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla Külliye’de açıklanacağını belirtti.

Tarımda ezber bozacak projeyle geliyoruz!
banner200
banner217

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarımda Milli Birlik Projesini ise şöyle tanımladı: “Bugüne kadar tarımı alt üst eden ve daha farklı bir bakış açısı ile bir tarımda önümüzdeki 5 yılı, 20 yılı ve 50 yılın haritası olacak”

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ordu'da düzenlenen 'Ulusal Fındık Çalıştayı'nda tarımda Milli Birlik Projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Tarımda Milli Birlik Projesi’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla 25 Nisan’da Külliye’de açıklanacağını ifade eden Pakdemirli, "Ben buradan ilk defa açıklıyorum” dedi.

Tarımda Milli Birlik Projesinin bugüne kadar tarımı alt üst eden ve daha farklı bir bakış açısı ile hazırlandığını dile getiren Pakdemirli, “önümüzdeki 5 yılı, 20 yılı ve 50 yılın haritası olabilecek, Cumhurbaşkanımızdan da ışığını aldığımız, Cumhurbaşkanımızın vizyonundan etkilenerek yazdığımız bir proje. İnşallah yeni dönemde tarımda her konuyu ele alacağız. “ diye konuştu.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 15:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarımıda holdinglere satın
Tarımıda holdinglere satın - 1 yıl Önce

Tarımıda satın tamamdır

Çifci
Çifci - 1 yıl Önce

Önce yağlık ayçiçeği desdeklemelirini ödeyin sonra hayal satarsınız

tarımcı
tarımcı - 1 yıl Önce

BU GENELMÜDÜRLER BU BAŞKANLARLA ZOR BE BAKANIM.

Ferhat
Ferhat - 1 yıl Önce

Bence tarim il mudurlukleri ozellessin.nerdeyse cevap kagidini kaydiran ziraat muhendisi oluyor.bu adamlar vatandasa hizmet verecekte turk tarimi gelisecek.memur kafasi ile bu isler yurumuyor.

mehmet adıyaman
mehmet adıyaman - 1 yıl Önce

sayın bakan siz daha bakanlıga hakim olamıyorsunuz saibeli kurumlar var bir suru yolsuzluk ıhbarı yapıldı hangisine işlem yaptınız saha bir memuru dahi yerinden alamıyorsunuz

Hasan bilgiç
Hasan bilgiç - 1 yıl Önce

Mazot,yem ve alım garantisi vermedinmi gerisi hikaye. Çok gördük biz yandaşlara proje altından çekilen peşkeş hibeleri

şenol
şenol - 1 yıl Önce

vAllahi bunlar milli dedimi, şüpheye düşdüm iyimi olacak, kötumu Allah rast getire

Esnaf
Esnaf - 1 yıl Önce

InsAllah devlete kapagi nasilsa attim diye dusunenlerin rahati bozulur.Aksama kadar bos bos oturup klavye basinda siyaset yapan klavyeşörlerin huzurlari kacar.


banner151

banner251