Tarım Kredi’nin hukuksuz genel müdürünü rahatsız eden soru: Kim bu Mehmet Uslu?

Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Adıyaman'da Mercan TV muhabirinin sorusundan rahatsız olması ve Mehmet Uslu'nun sahibi olduğu YUSEL şirketine yönelik iddialara cevap vermemesi 'Kim bu Mehmet Uslu?' sorusunu gündeme getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Adıyaman’a giden Tarım Kredi’nin hukuksuz genel müdürü Fahrettin Poyraz’ın Adıyaman Valiliği’nde Mercan TV’ye verdiği röportajda muhabirin sorduğu bir soru ortamın buz kesilmesine neden oldu. Adıyaman’da badem ile ilgili yapılan yatırımları anlatan Poyraz’ın, muhabirin Tarım Kredi Marketler’de çalıştırılan personelin kiralama işini yapan Mehmet Uslu’ya ait YUSEL firmasına yönelik sorusundan rahatsız olması dikkat çekti.

MEHMET USLU'YA YÖNELİK SORUDAN RAHATSIZ OLDU!

Muhabirin sorusundan aşırı derecede rahatsız olduğu gözlenen Poyraz’ın, “Bu nereden çıktı onu anlayamadım. Niçin geldik de bunu soruyorsun anlayamadım?” şeklinde bir cevap vererek, Mehmet Uslu’ya ait YUSEL firmasına yönelik iddialara cevap vermeden röportajı sonlandırması, ‘Kim bu Mehmet Uslu?’ sorusunu gündeme getirdi.

YUSEL FİRMASINA YÖNELİK İDDİALAR CEVAPSIZ KALDI

İddialara göre Mehmet Uslu'ya ait 4 aylık YUSEL firmasının Tarım Kredi Marketlerde çalıştırılan personelin kiralama işini yaptığı ve 6 ay gibi kısa bir sürede 21 milyon lira fatura kestiği kaydediliyor. Poyraz'ın, Mehmet Uslu'ya ait YUSEL firmasına yönelik iddialarla ilgili sorudan rahatsız olması ve bu iddialara cevap vermemesi manidar bulundu. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 01:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Demreli
Demreli - 5 ay Önce

taseronu birak.6 ay Antaltayaya acilacak depoya girmek icin torpil sradim.Ankaradan Sinan Baysalin cemaatinden birini araya sokarak ise basladim.Ama ne başlama.Sigorta girisimiz tapildi.Ortada calisacak depo yok.oohh maas isliyor.sonra dedilerki depo acilincaya kadar Konyada calisacaksiniz.Tamam.uyar.Konya depoya bir gittik.Depo muduru bagiriyor cagiriyor siz nasil adamlarsiniz yatmayami geldiniz calisin.sizi isten atarim.yahu bi dur daha bismillah.sirdum bu hep boylemi?alisirsin dediler 3 yildir sayimda fire vermeyen depo.bu isin basina gelince 200 bin acik verdi derdi o.Adam depodan gittimi rahatlayacaz zannederken meger biz konyada calisirken adam Antalyada market acilisina gidiyor.Allah Allah torpile bak.Depo sorumlusu yaptiklari eski muhasebeci.onun yoklugunu belli etmiyor.asarim keserim yahu adamin hicmi yuzu gulmez bir tane seveni yok.satis ekibi depocu gibi mal dagitiyor garibim.gece belli degil gunduz belli degil.biri izin ister izin vermez torpilliler istisna.Musa Takimcinin ise aldirdigi calisanlar kral.kimseyi taktiklari yok.depo mudurunun calustigi marketlerden getirdigi adamlarda kral.kimse bisey diyemiyor.o onun arkasindan.o onun arkadindan is ureten yok.kimin torpili yuksekse o kral.
Allahtan 2 ayin sonunda Antalyaya donduk.
Muduru degistirmisler.Şok marketlerden gelmis mudur.yuzunu goren cennetlik.
Sayin mudurum part time calisiyor.mesaisi 12 de baslayip saat 3 te bitiyor.maas 12 bin.nere gittigini ne yaptigini bilen yok.
Ben hata yaptim depocu degilde mudur yapin beni deseydim Sinan Abime

Demreli
Demreli @Demreli - 5 ay Önce

Konya depo kapali cezaevi gibi mudur de tam cezaevi muduru.cokmu aramislar.

Kemal
Kemal @Demreli - 5 ay Önce

Sinan abin bu işleri iyi bilir cemaatten bağlantım varsa işin garanti en kotu market sorumlusu olursun birde akrabalık okul arkadaşı isen direk müdür yada direktör olursun...

Erkan Demir
Erkan Demir @Demreli - 5 ay Önce

Tkk bölge birliklerinde aynı tas

ahmet çiftçi
ahmet çiftçi - 5 ay Önce

Derhal istifa etmeli bunların yatacak yeri yok.Akp zaten sizin gibiler yüzünden kaybetti ve kaybediyor.Reis hemen bunu ve ekibini derhal görevden almalıdır.Bir çiftçi olarak benim hakkım geçtiği herşey haram zehir zıkkım olsun sizlere hakkımı helal etmiyorum.

saf çiftçi
saf çiftçi @ahmet çiftçi - 5 ay Önce

hepsini başı tayyip SAf SAAAAFFFF

Özür ve final
Özür ve final @ahmet çiftçi - 5 ay Önce

Ne zaman başları dara girse faizsiz kooperatifçilik haberi düşer medyaya. Beyim dünmü başladın işe, 4 yıla yaklaştı görevin. Marketler batak, yem batak, Tarnet, Tarex batak. Vakıf bursları bile muvazalı hale gelmiş, ne denir size. Gübretaş hissesinde ne döndü, borsa danışmanı olsun diye, müdür yaptıklarınız var, helallik neresinde bunun? Razi temettüleri skandal. Araçlar hususi işlere mahsus. Parti kongresine makam aracıyla gidip, harcırah alınırmı? İkram temsiller utanç verici. Market kiraları incelenirmi? Kiralanan çiftlikler kime ait? Hizmet satın almalarda başka yerdeki insanlar bordroya bağlanmış olabilirmi? Dayı kimin dayısı sahi? Oğullara devredilen işyerleriyle kaç milyonluk iş yapıldı dersiniz.? Yapamadımız, beceremediniz ve iddialı söylüyorum bir kişi bile sayenizde Ak Parti'li olmadı ama Parti'den koptu. Gidin artık, özür dileyin ve gidin.

Eski çalışan
Eski çalışan - 5 ay Önce

Tk Birlik A.S. ye kimler eleman alıyor bir incelensin öyle whatsapp a Türk Bayrağı koymakla vatansever olunmaz yakında zaten her şey ortaya çıkacaktır

Kim Türk düşmanı
Kim Türk düşmanı @Eski çalışan - 5 ay Önce

Kim Türk, Kim Türk düşmanı yakinda çıkar ortaya..

Direnme
Direnme - 5 ay Önce

Direnmeye gerek yok ya istifa ya da görevden alma var yolsuzluk lari bulan, kurumun başarı sağlaması çalışan, birileri tarafından önüne sürekli engel konulan sürgüne gönderilen G.M.B. kuruma genel müdür olabilir..

Çepni yem
Çepni yem - 5 ay Önce

Yem ve Mısırları çalandan hesabı sorulmalı

Üstat
Üstat @Çepni yem - 4 ay Önce

Mısır ve arpalar çalınırken (aşururlarken) sen bakadur madın mı???

Sinan uçar Doğan
Sinan uçar Doğan - 5 ay Önce

Cemaat derken burada hangi cemaatten bahsediyoruz. Ayhan Karayama döneminde görevden alınan tüm fetöcülerin Daire başkanı ve Müdür yapıldığı bir kurumda hangi cemaat etkin olabilir ki. Onu geçtim haberde 5 denetçi var diyorsunuz bu denetçiler zaten haram zede olan bir ekip değilse hukuksuz atanan bir adamın o koltuğu işgal etmesine izin vermez veremez. Özel kalem müdürü daire başkanı kadrosuna intisap eder mi etmez mi Bekleyip görelim ama arkamızda külliye var M. K. var F. O. var derler. Bakın görün bunlara hiç bir şey olmaz ama sizi tebrik ediyorum sadettin bey haksızlığa karşı dur diyen tek kişisiniz.

Tarımdan Haber
Tarımdan Haber - 5 ay Önce

Tarımdan haber yetkililerinden Allah razı olsun bu konular başka hiç bir mecrada gündeme gelmiyor. Ama artık yeter bu konuları twetera sosyal medyaya taşıyıp Bakanı Bakanlığı Külliyeyi Reisi Cumhuru etiketleyip dikkat çekmek lazım.
Kimsenin yaptığı yanına kar kalmamalı, ben yaptım oldu devri bitti hava civa vb hareketler yeter artık bu kurum kimsenin babasının malı değil. Babalarının malı olsa bu kadar rahat peşkeş çekilmez utanmadan sıkılmadan halen yok altın bulduk yok market açtık artık kimse yemiyor bunları hesap günü geliyor göreceğiz inşAllah.

Cebeli sivas
Cebeli sivas - 5 ay Önce

Yolcudur abbas bağlasan durmaz tarnetcilere gösterdiğiniz adaletin ben taaa.....