Tarım Kredi'den arsa satış ihalesi!

Tarım Kredi Kooperatifleri, Ankara Yenimahalle’deki 3 arsayı satışa çıkardı. İhale 13 Ocak'ta yapılacak.

Tarım Kredi'den arsa satış ihalesi!
banner282

Emlak365.com’dan Mustafa Karagöz’ün haberine göre, Mülkiyeti Tarım Kredi Kooperatifi Merkez Birliğine ait olan Ankara Yenimahalle Susuz Mahallesi’nde 3 adet arsa yapılacak ihale ile satılacak. Tarım Kredi Kooperatifleri Basın İlan Kurumu üzerinden yayımladığı duyurusunda Ankara’da bulunan arsalar için ihaleler düzenleyecek. İhale 13 Ocak’ta Merkez Birliğinde yapılacak. 

Satışa çıkarılan arsaların fiyat ve ihale tarihleri şöyle; 

43544 ada, 2 nolu parsel 10.153 metrekare büyüklüğünde olan arsa 35.000.000 TL  muhammen bedel ile ihaleye çıkarılacak. (13 Ocak 2022, Saat: 14:00)

43545 ada, 2 nolu parsel  12.386 metrekare büyüklüğünde olan arsa 42.750.000 TL  muhammen bedel ile ihaleye çıkarılacak. (13 Ocak 2022, Saat 14:45)

43546 ada, 4 nolu parsel 5.321 metrekare büyüklüğünde olan arsa 12.500.000 TL  muhammen bedel ile ihaleye çıkarılacak.  (13 Ocak 2022, Saat 15:30)

İhaleye katılacak olanlar, katılmaya yönelik belgelerini 12/01/2022 Çarşamba günü saat 14:30’a kadar Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gayrimenkul Yönetim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekiyor. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2022, 11:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Reel ol
Reel ol - 5 ay Önce

Hiç bir sorumluluğu olmayan tarım il çalışanları ne kadar alıyor. Tek yaptığı aidat toplayan ziraat odaları kaç para alıyor ziraat bankası kaç para alıyor bilginiz var mı. Bu adamlar eşek gibi çalışıyor. Pandemide millet sokağa çıkamazsan evlerine kadar hizmet götürmediler mi.milyonluk milyarlık evraklara imza atmadılar mı, millet gübre bulamazken üstelik piyasadan ucuz gübre vermedikler mi, yemi kim en uygun verdi, yahu hepsini bırak milyarlarca liralık ürün alımı yapılmadı mı, belki dirayetli biri olmasa adını bile hatırlamayacağımız bir madeni üstelik milyarlarca dolarlık bir madeni kuruma %100 olarak kazandırmadılar mı. El insaf vel vicdan ya Hu

Memur kardeş
Memur kardeş @Reel ol - 5 ay Önce

Adamın yazdığından sen bunu mu anlıyon. Burda söz edilen senin daha değerli veya onun daha değerli olması değil bu adamlar ciddi bir riskle çalışıyor milyonlara imza atıyor her yıl yüzlerce personel cebinden zimmet ödüyor bazıları en ufak hatada yulların birikimini kaybediyor. Sen kaç tane yıllaının birikimini kaybeden tarım il çalışanı gördün. Memura saygımız var ancak burda yapılan emeğe de saygı duyacaksın nokta.

Memurum şükür
Memurum şükür @Reel ol - 5 ay Önce

Tarım İl veya Tarım İlçe veya daha da üst düzey kamu görevlilerinden daha mı değerlisiniz, bukadar kibirli olmayın

peesonel
peesonel - 5 ay Önce

Nerden biliyorsun. kesin tkk dan emeklisin yada beklediğin bir şeyden yaralanmamışın. salama dürüst ol

Kocaman Kurum
Kocaman Kurum - 5 ay Önce

Kurumda çalışan personel giderleri ve teşvik primleri okadar yüksek ki açıklama bile yapamıyorlar. İşte bu giderler ve bu na benzer yeme içme giderleri kurumun sırtına öyle bir yük ki anlatılır gibi değil kısacası bu personel ücretleri bu kurumun sonu olacak gibi, Yönetim ve Denetim kurulu üyelerine çay parası dahi vermiyor bu kurum dense yeridir

neden
neden @Kocaman Kurum - 5 ay Önce

ADINI NEDEN GİZLİYORSUN.

lütfen
lütfen @Kocaman Kurum - 5 ay Önce

Personel ile alıp vermediğiniz ne. cumartesi pazar gece demeden size hizmet etmiyorlarmı? ayıp ayıp % 6 ile kredi kullanıyorum. bende denetim kurulu üyesiyim. çay parsıda veriyorlar. hizmet veriyorlar.

Bölge yön.kur.
Bölge yön.kur. @Kocaman Kurum - 5 ay Önce

Kurum yetkilileri ve sendika anlaştı şuan en düşük yetkili memur ve müdür maaşları 10.500 den başlar 13.000 TL kadar gider deniyor ayrıca 3 ayda bir bir maaş ikramiye ayrıca sigorta gelirlerinden 2 maaşa kadar ikramiye ayrıca 8 maaşa kadar teşvik ikramiyesi ayrıca bayram harçlıkları ayrıca giyim yardımları bizim bildiklerimiz bu... Gözümüz yok tabiki... Ama tüm depo işleri ve hamaliye yükü omuzlarında olan hizmetlilere askari ücret... Yanlışım olmuş olabilir ama toplu iş sözleşmesi ortada... çiftçi bu maaşlara olumlu bakıyor mu bilmem...

Ahmet tetik
Ahmet tetik - 5 ay Önce

Tkk çalışanları fedakarlıktan. Çoğu tek çalışır. Memurluk yapar, temizlik yapar. Çay servisi yapar. Gübre yükler yem yükler mazot doldurur. Aldıkları parayı hakederler.

Cerrahpaşa
Cerrahpaşa - 5 ay Önce

Kurumdan emekli olan ekmeğini yiyen biri neden yalan yanlış bilgiler verir. Ayıp değilmi bu binlerce çalışanın ahını almak bu kadar kolay mı. Allahtan kork bu gün Sabancı holdingin Koç holdingin rakamları kadar satış var risk var emek var alım var. 20 milyar satıştan bahsediyoruz milyar dolarlık şirketlerden bahsediyoruz sonra şurda en dandik firmaların bile verdiği ücreti alan personele laf ediyorsunuz. Kaç tane kurum araştırdınız maaşları ne kadar diye. Misal bankalar ne kadar alıyor, bayiler ne kadar kazanıyor bilginiz var mı? Şu ülkede tarım kredi olmasa kaos çıkar kaos

Kerem
Kerem - 5 ay Önce

2019'da tarım kredi kooperatfilerinde memur olarak göreve başladım şu anda maaşım 4680 Türk lirası.gelen zamlarla birlikte 6000TL civarı olacak ancak kamuda ve özel sektöre göre bunlar düşük maaşlar artık.Bizler gece gündüz demeden yem arabası gübre arabası geliyor saat kaç olursa olsun hizmet ediyoruz. ulaşım imkanı dahi olmayan köylerde hizmet ediyoruz üstelik kendi aracımızla gidiyoruz ayrıca bir yol parası almıyoruz. hizmetli yem dağıtmaya çıkıyor pompayı elimize alıp mazot veriyoruz.Bunu hangi memur yapıyor çoğu vatandaşın yüzüne bile bakmıyor

İNŞALLAH SATAMAZSINIZ
İNŞALLAH SATAMAZSINIZ - 5 ay Önce

ARAZİLER ELİNİZDE KALIRDA BURADAN ALACAĞINIZ PARA BİR YARANIZA MERHEM OLMAZ

Bu nasıl Ücret Köylü amca
Bu nasıl Ücret Köylü amca - 5 ay Önce

Bu nasıl bir ücret ler silsilesi yahu yuh artık şaka mı gerçek mi