Tarım Kredi'de Hüseyin Aydın göreve başladı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğüne atanan Hüseyin Aydın, görevi Fahrettin Poyraz’dan devraldı.

Tarım Kredi'de Hüseyin Aydın göreve başladı
banner282

Tarım Kredi Kooperatiflerinde yaşanan görev değişiminin ardından devir teslim töreni yapıldı. Törende eski Genel Müdür Fahrettin Poyraz görevi, Genel Müdür Hüseyin Aydın’a devretti. Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğündeki devir teslim törenine, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetçiler, Daire Başkanları, şirket yöneticileri ve birim müdürleri katıldı.

FATİH METİN: BAYRAK DEĞİŞİMİ HAYIRLI OLSUN

Bakan Yardımcısı Fatih Metin, törende yaptığı konuşmada, Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin, ülkemizin en önemli çiftçi kuruluşu olarak bugüne kadar çiftçimizin yanında yer aldığını belirterek, “Bundan sonra da yanında olmaya devam edecek. Tarım Kredi Kooperatifleri, iştirakleri ile birlikte kendi alanında önemli işlere imza atan bir kurumdur. Bu bayrak değişiminin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

KÖKSAL KACIR: HÜSEYİN AYDIN'A YENİ GÖREVİ HAYIRLI OLSUN

Tarım Kredi Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Fahrettin Poyraz’a teşekkür ederek, “Fahrettin Bey, Tarım Kredi Kooperatiflerine bir ivme kazandırdı. Yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatından da başarılar diliyorum. Hüseyin Aydın Beyefendiye de yeni görevi hayırlı olsun diyorum. İnşallah daha güzel işler yapacağız” diye konuştu.

HÜSEYİN AYDIN: ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü görevini Fahrettin Poyraz’dan devralan Genel Müdür Hüseyin Aydın ise şunları söyledi; “Bu değişimin hayırlı olmasını diliyorum. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Umarım mahcup olmayız. Fahrettin Beyle uzun yıllardır tanışıyoruz. Bugüne kadar olan hizmetlerinden ötürü Fahrettin Beye teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamında da başarılar diliyorum.”

FAHRETTİN POYRAZ: KURUMUMUZA HAYIRLI OLSUN

Fahrettin Poyraz da “İyisiyle kötüsüyle 4 yıldır beraber çalıştığım mesai arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Bizim rutin olarak yaptığımız işler yanında, özellikle Cumhurbaşkanımızın, hükümetimizin talimatlandırdığı işler var. Hüseyin Aydın ismi, bizim için, Türk finans sektörü için değerli bir isim. Hüseyin Bey, bizim bıraktığımız yerden bu işleri alarak daha ileriye taşıyacak. Kurumumuza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2022, 20:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yönetim kurulu  kararları
Yönetim kurulu kararları - 4 ay Önce

27 Ocakta Gece 22,30 da yangından mal kaçırır gibi alınan yönetim kurulu kararları iptal edilmelidir.( Ankara, Kayseri, Sakarya ve İzmir bölgeye atama kararları- asaleten atama kararı ve diğer kararlar)

Yönetim seçimleri
Yönetim seçimleri @Yönetim kurulu kararları - 4 ay Önce

Adli sicil kaydı alınmalı ceza evine gitmiş suçu ne olur sa olsun kişiler kooperatif yönetiminde olmamalı. Buna göz yumulmasi büyük ahlaksızlık dir.

Dırdıri kesin
Dırdıri kesin @Yönetim kurulu kararları - 4 ay Önce

Merkez ve bölge birliklerinde ki yönetmen yrd sınavını gecemeyenler daha nekadar sınava girecek bırakında taze zeki akıllı çevik kişiler fırsat sahibi olsun böyle saçmalık olmaz..

Dikkat
Dikkat @Yönetim kurulu kararları - 4 ay Önce

Çiftçinin kartını alıp bilgisi dışında işlem yapan kooperatif yetkililerine göz yuman bölge birliklerinide katalım çiftçi cahil gariban buna dur demeli.

Şok
Şok @Yönetim kurulu kararları - 4 ay Önce

Allah topunuzu ıslah etsin azgınlık yaşayan yaşayana jantin... Erzurum Trabzon arasında raunt büyük kıran kırana demedi demeyin

Yk kararı
Yk kararı @Yönetim kurulu kararları - 4 ay Önce

Tabiki Gündeme gelecektir.

Koltuğu da kaptırdınız ya
Koltuğu da kaptırdınız ya @Yönetim kurulu kararları - 4 ay Önce

Mgv ayağıyla ırkçılık yapan, Ak Parti'ye selam çakıp, bu sayfalarda yazılıp çizilen onca işte Poyraz'ın yanında saf tutan, Bağcı ve Ateş'i biz durdurduk diyenler yeni Genel Müdür'ün yanına ne zaman sokulacaklar göreceğiz.

Kerim
Kerim @Yönetim kurulu kararları - 4 ay Önce

Çevrilen oyunları biliyoruz o gece

Yönetmenlik sınavı
Yönetmenlik sınavı - 4 ay Önce

Sınav büyük ihtimal erteleniyor.iptalde edilebileceği konuşuluyor.

Niye Niye!
Niye Niye! @Yönetmenlik sınavı - 4 ay Önce

Aslanım belli ki süren yetmiyor ve bu yüzden algı oluşturmaya çalışıyorsun. Haftalardır gecesini gündüzüne katan insanlar var, eşinden çocuğundan ayrı kalıp çalışan insanlar var. Bu vebale girme! Hiç kimse bu vebale girmesin.

Zorun Ne
Zorun Ne @Yönetmenlik sınavı - 4 ay Önce

Bir çok bölge birliğinde sınavı geçemeyen uzun yıllardır bu pozisyon karda koltuklar meşgul ediliyor... Bence öncelikle bu sınavlar tek sınav hakkı verilmeli ikinci hak kesinlikle verilmemeli idari pozisyonlar. Genç dinamik hak eden geçen yerleşmeli. Yönetmenlik çok aman pozisyon değil geçen sınavda geçemeyen ağlayanlar vardı ne demesi lazım di baban annen kim nerelisin mi . Büyük bir çoğunluk bu kurumda torpille girmedimi bacim annem teyzem Artvin A partisinde yönetimde gibi kalkın o koltukları cidden hak edenlere verin. Ben dahil sağlam torpille geldim gelmeyen de yok kimse 3maymunu oynamasin

Mobbing
Mobbing - 4 ay Önce

Ankara Bölge Birliğinde Kooperatif ve Bölge personeline mobbing yapılıyor.

Günaydın
Günaydın @Mobbing - 4 ay Önce

E.c bir zamanlar Trabzon bölgede iken kurumlara alakalı alakasız yerlere kamera kurulumu yaptirip mobbing yapmıştı. Oda şimdi Ankara genel müdürlükte acaba demiyor değilim oradada hizmete devam ediyor mu.uzaktan İp ile cep telefonuna basit bir program ile telefondan izlene biliyor... Mobbing her yerde Fetö heryerde Soyguncu Kooperatif çalışanları Heryerde..

Aile
Aile @Mobbing - 4 ay Önce

Zorunlu tayinle Ailemizi mahvetti

İlk karar
İlk karar - 4 ay Önce

Kurumun başına bela iki grubun acilen görevden alınması

Sami
Sami @İlk karar - 4 ay Önce

Ankara B.B ve Genel Müdürlüktekimi

Kontrolör
Kontrolör - 4 ay Önce

Ankara Bölge Birliğindeki adaletsiz yönetimin fişi cekilecek

Ertan
Ertan @Kontrolör - 4 ay Önce

Davut abisine sırtını dayamıştı( abisinin eli kulağında) Şimdi abisiz kaldı yeni abi arayışında, yaptıkları oyunlar planlar suya düştü.

Sus
Sus @Kontrolör - 4 ay Önce

Zorunuz büyük dimi işinizi düzgün yapın önce Pavyonda resim çekilip kooperatif çalışanları ile mobbing maruz kalıp soruşturmalarda korumaya çalışan E birgün ilahi adalet olacak Açık net bağırıyorum helal etmiyorum kurumdaki en usulsüz insan sensin kontrolör sen bunun hesabını ödeyecek sin

Gokhan
Gokhan @Kontrolör - 4 ay Önce

Çoktan çekilmesi gerekiyordu. Sırtını Davut Beye dayadığı için çekilememişti.

Teftiş
Teftiş - 4 ay Önce

Kurumun idaresinin büyük çoğunluğunu oluşturan Kontrolör kökenli idareciler kuruma ne katıyor veya ne götürüyor araştırılmalı

Hakkı
Hakkı - 4 ay Önce

Mehmet Erol ve Kütahya'dan getirdiği ekibi Merkez Birliğini manipüle ediyor, tasfiyesi sağlanmalıdır.

Parsel
Parsel @Hakkı - 4 ay Önce

Ankara'yı parsellediniz sizden başka adam yokmu, kendinizi iyi pazarlıyosunuz, ayrıca ürün alımını siz yapmıyorsunuz fedakar kooperatifçiler yapıyor siz olmasanız da ürün alınır satılır. Bazı Bölgelere canla başla koştuğunuz doğru.

Kütahyalı
Kütahyalı @Hakkı - 4 ay Önce

Niye kütahyadan gelenler ayağına mı bastı kardeşşşş.Kayseri ve Kütahya bölgede ürün alımı ve sözleşmeli ekim layıkıyla yapılıyor,başka hangi bölge de çalışan personelin bu konularda yetkinliği var?Arpayla buğdayı ayırt edemeyen adamları mı alsınlar merkeze

Şık şık Berber Hamdi
Şık şık Berber Hamdi - 4 ay Önce

Sayın poyraz bey genel müdürlükten gittiğine göre Tkk teşkilatı içinde bulunan yağdanlık olan arkadaşlar sakal koymalarına gerek yok sakallarınızı kesebilirsiniz Eskiden berberde yazı olurdu aynada Sabah işiniz için akşam eşiniz için traş olunuz.

Aynada yazılanlara takılma
Aynada yazılanlara takılma @Şık şık Berber Hamdi - 4 ay Önce

Milletin sakalı ile ilgileneceğine işleriyle ilgilen. Sakal sünnettir aynada yazılanlara takılma