Tarım Kredi'de Genel Müdür yardımcıları tam zamanlı çalışmaya başladı! 

Tarım Kredi Kooperatiflerinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı ile görevden alınan Fahrettin Poyraz’ın bütün kirli ve gizemli ilişkilerine 4 yıl boyunca göz yuman Genel Müdür Yardımcıları şimdi de koltuklarını koruyabilmek için tam zamanlı çalışmaya başladılar. 

Tarım Kredi'de Genel Müdür yardımcıları tam zamanlı çalışmaya başladı! 
banner282

Tarım Kredi’de genel müdür değişti, genel müdür yardımcıları tam zamanlı mesai yapmaya başladılar! Fahrettin Poyraz’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı ile görevden alınmasıyla birlikte yerine atanan Hüseyin Aydın, Merkez Birliği ve iştiraklerin iş ve işlemleriyle ilgili kapsamlı bilgiler almaya devam ediyor. Hüseyin Aydın’ın atanmasıyla birlikte Genel Müdür Yardımcılarının Merkez Birliğinde tam mesai çalışmaya başlamaları da dikkat çekiyor. Fahrettin Poyraz döneminde sadece 3-4 saatlerini kurumda geçiren bazen kuruma dahi uğramayan genel müdür yardımcılarının Hüseyin Aydın ile birlikte tam zamanlı çalışmaya başlamaları görenlerin gözlerini yaşartıyor! 

ŞAHSA TAHSİSLİ MAKAM ARAÇLARINI BÜTÜN İŞLERİNDE KULLANIYORLAR!

Diğer yandan Genel Müdür Yardımcılarının şahsa tahsisli makam araçlarını hafta için hafta sonu fark etmeksizin kurumdaki asli işlerinin dışında bütün özel işlerinde de kullanmaları kurumda tepkileri de beraberinde getiriyor. TK Lojistik’ten iştirakler üstünden kiralanan makam araçları, şahsa tahsis edildiği için Genel Müdür Yardımcıları, 24 saat bu araçları bütün özel işlerinde de kullanabiliyorlar. Bu durum kurumda büyük tepki çekerken, çiftçi kuruluşundaki israfı ve keyfiyeti de gözler önüne seriyor. 

TARIM KREDİ HOLDİNG’DEN YILLIK 80-90 BİNLİK TEMSİL İKRAM KARTI! 

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcıları; Ahmet Bağcı, Mehmet Yener, Davut Arpa, Mehmet Okan Ateş ve Ali Rıza Akpınar, aynı zamanda Tarım Kredi Holding Yönetim Kurulu’nda da görev yapıyorlar. Mehmet Okan Ateş Tarım Kredi Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yaparken diğer genel müdür yardımcılarının tamamı yönetim kurulunda üye olarak bulunuyor. Genel Müdür Yardımcıları, bu görevlerinden dolayı da yıllık limiti 80-90 bin lira olan temsil ikram kartı kullanıyorlar. Bunun dışında genel müdür yardımcılarının, maaş, ikramiye, teşvik primi ve huzur hakkı ücretleri de bulunuyor. 

KİMLERİN GÖREVDEN ALINACAĞI ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE BELLİ OLACAK

Yeni Genel Müdür Hüseyin Aydın'ın mevcut genel müdür yardımcılarından hangileri ile çalışıp çalışmayacağı ise önümüzdeki süreçte belli olacak

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2022, 16:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Davut abi
Davut abi - 3 ay Önce

Abi abi diye peşinde gezenler, gezen tavuk olmuşlar Şuan gezmedikleri yer yok.

selami
selami @Davut abi - 3 ay Önce

Sayın gm sakallı personel istemiyor insan kaynakları gerekli tedbiri alsın

Hakkı
Hakkı @Davut abi - 3 ay Önce

Ankara B.B. Müdürü

Mustafa Aslan
Mustafa Aslan @Davut abi - 3 ay Önce

Gaziantep Bölge Müdürü, İlgililere duyurulur.

Yagmur
Yagmur @Davut abi - 3 ay Önce

Başta V.Y ve İ.K

Kül
Kül - 3 ay Önce

Mangalda kül bırakmayan Bölge Müdürleri neolacak pısırıklar görevden alınmamak için neler yapıyolar

Buda var
Buda var @Kül - 3 ay Önce

Bunlara ek olarak enstütüdeki cevdet var bide onunda gitmesi gerek

Mektup
Mektup @Kül - 3 ay Önce

Nekadar acı değilmi buradan yazışmak. Mektuplaşalım…

Hırs
Hırs @Kül - 3 ay Önce

Durmuş Beyin çalışmadığı yer değil gider yine çalışır onuru ile…
Asıl sen neyapacaksın abinde gidiyormuş , yeni abi arayışındaymışsın.Genel Müdürlüğe uğramaz oldun iki haftadır.
Müşavirde yapmazlar seni kendine bölge beğen şekerim.

Söylermisin
Söylermisin @Kül - 3 ay Önce

Arpa buğday kardeşim, kariyer başarına inanıyorsan, bunca telefona ne gerek var?

Görülmediğini  zannetme
Görülmediğini zannetme @Kül - 3 ay Önce

Durmuş Akbaş, bekle kooperatife sıran gelecek. rahat durmuyorsun.

Eyyamcı
Eyyamcı - 3 ay Önce

Bir önceki dönemin eyyamcı bölge müdürleri de görevden alınmalıdır. ANKARA ve ANTALYA

Yönetim Kararları
Yönetim Kararları - 3 ay Önce

Ocak ayı apar topar gecenin 11,12 sinde yapılan yönetimde alınan kararlar acilen iptal edilmelidir.(asaleten atamalar, görevde yükselme atamaları ve diğer usulsüz kararlar)

Pervin
Pervin @Yönetim Kararları - 3 ay Önce

İptal edilecek rahat olun

Zeki
Zeki @Yönetim Kararları - 3 ay Önce

Acil iptal edilmelidir

HFK
HFK - 3 ay Önce

Poyraz-tatlı-kinay beraber geldiler beraber gitmediler...
Hasan bey Allah c.c icin soruyoruz bu şirketi nasıl batırdın..genel müdürlükte kimler sana şak şak yaptı ise hepsini al git...

bayramali
bayramali @HFK - 3 ay Önce

Gulermisin aglarmisin.marketlerin basindaki bayramaliyi ve ekibini bizim tootandan Murat Ulker usulsuz pirim yuzunden kovmustu.simdi bayramali marketlere pirim sistemi getirdi.

Hırsız
Hırsız @HFK - 3 ay Önce

....gibi hırsız çok kurumda onu kar sayıyo

Hesabın Sahibi
Hesabın Sahibi @HFK - 3 ay Önce

Öncesinde idarecilikleri yok. Tkk'ya geldiler ve kredi politikasında neyi değiştirdiler? Tedarik ve pazarlamaya ne kattılar? Tarım enflasyonu ortadayken tutar bazlı irileşmeyi başarı diye göze sokmayı bıraksınlar. İK uygulamalarında tayin ve terfi dışında ne yapıldı, yapılması planlandı? 5-10-25 yıllık hangi stratejiler geliştirildi? Renkli sunumlar göz boyamaktan yorulmadınız. İştirakler sermaye yiyen canavar olmaktan çıkartılabildimi? Yapısal hangi değişiklikler yapıldı, rekabetçilik sağlanabildimi? Teftiş kadrosunu sahadan çekmek, harcırahlarını ödemeyi sürdürmek, borsa ve coin kovalamalarına göz yummak doğru oldumu? Müşavir ve uzman ataletinin kuruma maliyetinin önüne geçmek için ne yapıldı? F.P'nin basında çıkan haberlerini bloke ettirmek için istihdam ettirdiği elemanlar konusu ne olacak? Vs vs. Hüseyin Aydın sırtımda yumurta küfesi yok, davul bendeyse tokmakta bende olacaktır dirayetinde bir yöneticidir.

Muhasebe
Muhasebe @HFK - 3 ay Önce

M.O.Ateş'e sorulsun, hastalık nedeniyle raporlu olduğu ve işe gelmediği halde Muhasebe Daire Başkanlığına temsil ikram faturası gönderip ücret aldı mı, aldıysa kime ikram etti, aldıysa helalmi? Frit projesi ne alemde!

Ekip değişmezse, sonuçta değişmez!
Ekip değişmezse, sonuçta değişmez! @HFK - 3 ay Önce

Genel seçime bir yıldan biraz daha fazla zaman kalmışken; tarıma, Kuruma ve İktidara küskün çiftçi kesiminin Ak Parti ile yeniden barışa bilmesi için Sayın Aydın çok önemli görevler düşüyor. Tecrübesi ve dirayetli idarecilik geçmişi bu işi yapabileceği konusunda umut verici bir görüntü veriyor. Geçmişin kargosunu üzerinde taşımak zorunda olmadığının ve geçmişin sorumluluğunda pay sahibi kadroya da borçlu olmadığının farkında olduğunu düşünmekteyim. Sektörel tecrübesi olmayan, ilk idarecilik deneyimini Kurumda tecrübe eden ve başarısız olan ekiple, farklı bir sonuç elde edemeyeceğini muhakkak ki brifingler sonrasında görecektir. Kredi politikasında,tedarik ve pazarlama konularında, strateji geliştirme, insan kaynaklarını; terfi ve tayin birimi olmaktan çıkartma noktasında neler yapıldığını kolaylıkla göreceğini düşünmekteyiz. Bir müdürlüğün işini yapan başkanlıklar, sayısal verileri bile doğru düzgün sağlayamayan iştirakler, Ankara'da borsa peşinde koşan teftiş kadrosu ve Ziraat Bankası'ndan gelen kredileri buharlaştıran işletmelerin ivedilikle ıslah ve yeniden inşaası, üstelikte bunun süratle yapılması gerçekliği... Sayın Aydın'ın bu işlerde süratini artıracak, akademik birikimi de bulunan bir Kurum eski çalışanıyla bu işlerin altından süratle kalkabileceğini düşünmekteyim. Yaptıklarıyla kalmayı hak etmeyenleri, Kurum'a taşıtmak Sayın Aydın'ın kariyerindeki başarı çizgisiyle de uyumlu düşmeyecektir. Kendisine başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Sükut
Sükut @HFK - 3 ay Önce

rapor aldın..geçmiş olsun eyvAllah hasta sandık..kapı kapı beni görevden almasın diye dayı aradığın konuşuluyor hasan beyyyy.eski yeni milletvekili-bürokrat bırakmadın asindirdin..
Çin atasözü derki elmasa altına laf gerekmez..

Grup 7
Grup 7 - 3 ay Önce

Merkez birliği ve Ankara bölgede teşkilatlanmıs grup üyeleri tedirgin

Mağdur olduk
Mağdur olduk @Grup 7 - 3 ay Önce

Arkadaşlar tefitis ve kontrolorluk makamları bir çok bölge birliğinde çiftçi şikayetlerini görmezden gelip çalışan devamlı sorun çıkartan personelleri korumakta elbette herkes ekmek yiyecek yesinde çiftçi garibanı dolandirip yalan dolanlar ile süsleyip kandırıp şikayetlere kalınca bu personeller kurumdan ayrılması gerekiyor imaj lekeleniyor güvensizlik olmaktadır...kuruma alım şartında kpss diyorsunuz kpss en alt alım 75 yapalım torpil olayı %40 düşsün 8 senede okulunu zorla bitiren ziraat mühendisleri var okuldan birşey alamamış çiftçiye ne verecek... 4 senedir ne haberler okuduk ne sevyelere geldik okuduk gördük birçok habere yayın yasağı konulmaya çalışıldı çeşitli kooperatif ler üzerinden avukatlar sucduyurularinda bulundu ne için yapıldı bunlar çiftçi dolandirilsada siz susun denildi... Bölge müdürleri kurum müdürleri bizim personelimiz şöyle diye biliyormu birçoğu yalan dolan üçgeninde Müslümanım diyince hepsi namaz kuyruğuna giyor çocuklarınıza eslerinize aldığınız maaşları yediriyorsunuz helalmi diyin hiçbir çiftçi canı yanmadikca şikayetçi olmaz... PERSONEL KORUNAKTAN VAZ GECİN ARTİK CİFTCİ KOOPERATİF DE TEDİRGİN NASİL KOOPERATİF CALİSANİ YÖNETİM KURULU BASK kooperatif leri perişan etti hırsızlık olmamış gibi dolandırıcılık olmamış gibi personel koruma nere kadar... Liyakatli müdürler harekete geçsin.

Teftiş
Teftiş @Grup 7 - 3 ay Önce

Tedirgin olacaklar tabiki Ankara'ya bağlı kooperatiflerin depolarına gübreleri doldurdular, gariban kooperatifci gelmemiş gübreleri iptal etmek istediğinde mobingle iptal ettirmediler gereksiz stok yapılan gübreler zararına satılacak çiftçi alırsa eğer bu zararı o gübreleri zorla aldıranlarin -iptal ettirmeyenlerin karşılaması gerekir. Bölgeyi teftiş eden Mufettislere ilanen duyurulur.

Liş
Liş @Grup 7 - 3 ay Önce

Grup 7 üyeleri kim

balikci
balikci - 3 ay Önce

Ya ne demek.Bayramalinin yardimcisi tekinin uzmanligi balik.gittigi her depoda en ust duzey restoranlarda beles yemekleri mideye indiriyor.depolar iadelerden gecilmezken o depo mudurlerine saatlerce tuttugu yedugi baliklari anlatiyo.bu adamİn isle gucle bi alakasi yok.

balikci
balikci @balikci - 3 ay Önce

Depo aciklari yuzbinlerle ifade ediliyor.hatta yilda bir bile yapilamayan sayimlar.cope stilan binlerce liralik imhalar
Dahipsizlik liyakatsizlik diz boyu.otellerde restoranlarda kurumun parasini carcur eden
Zavallilar.bi hesap gun gelir birileri tarafindan sorulur ve sorulacak.

Poyraz
Poyraz - 3 ay Önce

ALLAH AŞKINA YAA RESMEN ARPALIK BÖYLE BAŞKA BİR KURUM VARMI ÇİFTÇİNİN SIRTINDAN YİYEN YİYEN YİYEN YİYENEMİ BU NASIL İKRAM GİDERİ BU NASIL MAAŞ BU NASIL MAKAM ARACI ""Cumhurbaşkanımız lütfen bilgisi yoksa bilsin

Maaş
Maaş @Poyraz - 3 ay Önce

3 yerden geliri olan Ankaramı

Jk
Jk @Poyraz - 3 ay Önce

İsim verirmisin

Antep
Antep @Poyraz - 3 ay Önce

Davut Arpa ve Mehmet G.tayfasını ilk satan kişi Antep oldu.Gemiyi ilk o terk etti.Bu adamın çıkarı için satmayacağı kişi yok.

Maas
Maas @Poyraz - 3 ay Önce

3 yerden maaş, yönetim kurulu(huzur hakkı)ücreti alan bölge müdürleri daire başkanları var


banner151