Tarım Komisyonu Başkanından gübre mesajı: Cumhurbaşkanımız açıklayacak heyecanla bekliyorum!

TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başta gübre olmak üzere girdi maliyetlerinin azaltılmasıyla ilgili bir takım şeyler açıklayacağını belirtti. 

Tarım Komisyonu Başkanından gübre mesajı: Cumhurbaşkanımız açıklayacak heyecanla bekliyorum!
banner282

TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, katıldığı bir televizyon programında çiftçinin beklentilerine yönelik değerlendirmelerde bulundu. Özellikle gübre konusunda pozitif açıklamalarda bulunan Kılıç, şunları kaydetti: “Çiftçimiz zor bir yıla giriyor. Devlet tarafı olarak ellerini rahatlatmak için her türlü enstrüman çalışılıyor. Ben inanıyorum ki sayın Cumhurbaşkanımız çiftçimizle alakalı özellikle gübre ile ilgili girdi maliyetlerinin azaltılmasıyla alakalı, bir takım şeyler açıklayacaktır. Bunu ben de arzu ediyorum ve heyecanla bekliyorum” 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2022, 10:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Üretici
Üretici - 4 ay Önce

Acaba dünyada tonu 350. 425dolarda olan gübreyi 150 dolarcıklaramı indirecek. Biz yine 1100dolarlardan almaya devamı edecez. Yoksa destek diye birilerine gündoğup folimlerle para kazanma kapısımı acılıyor....

A.ş
A.ş @Üretici - 4 ay Önce

Üretmemeye devam

ciftçi
ciftçi - 4 ay Önce

Bak sen nasılda heyecanlandık acaba gübre mazota yeni zamlarmı gelecek

ali
ali - 4 ay Önce

daha neyi açıklayacaklar. 470 liradan aldık artık. gübre atma zamanı geliyor. harmanda bedava verseler ne yapayım gübreyi. Bende çok ümit ettim bekledim ama olmadı işte.

yalakaya
yalakaya @ali - 4 ay Önce

biz her hafta mazot zammıyla heyecanlanıyoruz bir kulagımızın arkası kaldı

sadi kara
sadi kara - 4 ay Önce

belki sende heyecan var ama bizde kalmadı biz heyecanla sandıgı bekliyoruz

EMRE
EMRE - 4 ay Önce

18 SENEDİR MÜJDE HA MÜJDE HEP BÖYLE UYUTUYORLAR AMA GAFLET UYKUSUNDAN UYANDI MİLLLET,DÜZELTECEZ,Bİ DAHAKİ DÖNEM DÜZELTECEZ HA BAKALIM HA,BİTTİ,ARTIK DENİZ BİTTİ,TİGEM GÜBRE ALAMADI'Kİ ÇİFTÇİYE MÜJDE VERSİN,BOŞUNA BEKLEMEYİN HAYALLER PARİS,GERÇEKLER YAPARSA AKP YAPAR.

cumhurbaşkanının açıklaması muhtarlara
cumhurbaşkanının açıklaması muhtarlara - 4 ay Önce

sayın cumhurbaşkanımız muhtar maaşlarının asgari ücretin altında kalmasına gönlüm razı omadı dedi,,,,ama çifçi emeklisine 2500 vermeye gönlü razı ,,,,,yalaka lar duydunuzmu açıklamayı iyi oy verin

Mustafa Özgen
Mustafa Özgen - 4 ay Önce

Çiftçilerin yüzde 80 ni gubresini aldı bu saatten sonra gübre fiyatını düşürse ne değişirki?

Siz koyun başlığı
Siz koyun başlığı - 4 ay Önce

Hiçbir zaman muhalif olmadım. Yine de muhalif olmayarak diyordum ki. Yeni argümanlar üretmeli siniz. Siyaset kokan söylemler miadını doldurdu. Emin olun bayatladı.
Keşke böyle olmasaydı.
Siz bizimdiniz bizden içimizden birisiydiniz.