" />

Tarım İl Müdürlüğü çiftçinin bir tık uzağında!

Afyonkarahisar'da tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçiler 'Çiftçi Bilgilendirme Sistemi'ni kullanmaya başlayacak. Konuyla ilgili olarak Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Ülkemizde ilk kez uygulamaya konulan bu sistem ile Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdürlüğü tüm hemşerilerimizin yalnızca bir tık uzağındadır." denildi.

Tarım İl Müdürlüğü çiftçinin bir tık uzağında!
banner200

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"İl Müdürlüğümüz personellerince hazırlanan ''Çiftçi Bilgilendirme Sistemi'' Android işlemcili telefonlara https://play.google.com/store/apps/details?id=com.... adresinden yada playstoredan programı cep telefonuna kurabilmektedir. Program ile İl Müdürlüğümüzce yürütülen tüm hayvansal ve bitkisel destekleme hak edişleri bireysel olarak sorgulanabilmektedir. Ayrıca İl Müdürlüğümüzün ve Bakanlığımızın tüm faaliyetleri hakkında anlık olarak haberdar olunabilmekte ve bildirimler alınabilmektedir. Ülkemizde ilk kez uygulamaya konulan bu sistem ile Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdürlüğü tüm hemşerilerimizin yalnızca bir '' tık''uzağındadır."

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADANA
ADANA - 3 yıl Önce

Burdada dünyanın diğer ucunda

- 3 yıl Önce

Ne tıkı tiki ya. Tarım bakanından tut Tarım İl ve ilçeler çiftçiyle alakaları yok. Çiftçinin derdi hariç diğer işlerle ilgileniyorlar.

banner151

banner251