Tarım Bakanlığında yüksek maaş alan eski vekil genel müdürü açıklamak yerine paylaşımını sildi!

Eski AK Parti Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanı Mehmet Metiner, Tarım Bakanlığıyla ilgili dikkat çeken twitter paylaşımını sildi. Metiner'in, Bakanlıkta eski vekil olan genel müdürün bir çok yerden maaş aldığıyla ilgili twitter paylaşımını silme gerekçesi olarak da 'her doğrunun her yerde söylenemeyeceğini' göstermesi dikkat çekti.

Tarım Bakanlığında yüksek maaş alan eski vekil genel müdürü açıklamak yerine paylaşımını sildi!
banner200

Eski AK Parti Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanı Mehmet Metiner, Tarım Bakanlığıyla ilgili dikkat çeken twitter paylaşımının ardından yine dikkat çeken bir kararla twitter paylaşımını sildi. Metiner, Tarım Bakanlığında bir çok yerden maaş alan ve toplam maaşı ise devasa boyutlarda olan eski milletvekili bir genel müdürün bulunduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu kişileri uzaklaştırmasını istemişti. 

SİLME GEREKÇESİ DİKKAT ÇEKTİ: HER DOĞRU HER YERDE SÖYLENMEZ! 

Ancak Metiner, kısa bir süre sonra ise bu twitter paylaşımını silmek zorunda kaldı. Metiner'in twitter paylaşımını silme gerekçesi de dikkat çekerken, "Her doğruyu her yerde söylemenin doğru olmayacağı yönündeki dost uyarılarına kulak verip kimi paylaşımlarımı silme gereği duyarım" dedi. 

PAYLAŞIMINI YANLIŞ OLDUĞU İÇİN SİLMEDİ!

Mehmet Metiner'in twitter paylaşımını, yanlış olduğu için değil de 'her doğrunun her yerde söylenmeyeceği' gerekçesiyle silmesi manidar karşılandı. 

ÇİFTÇİNİN NASIL BİR KUMPAS İÇİNDE OLDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERDİ 

Metiner'in doğru olduğunu bildiği halde twitter paylaşımının arkasında duramayarak geri adım atması, çiftçinin nasıl bir kumpas içinde bulunduğunu da gözler önüne serdi. Çiftçi artan girdi maliyetleri altında ezilirken, birilerinin de çiftçinin sırtından yüksek maaşlarla dünyalıklarını doldurması yaşanan çelişkiyi gözler önüne serdi. 

İŞTE METİNER'İN TARIM BAKANLIĞINDA BİR ÇOK YERDEN MAAŞ ALAN GENEL MÜDÜRLE İLGİLİ TWİTTER PAYLAŞIMINI SİLME GEREKÇESİ... 

METİNER'İN SİLDİĞİ TWİTTER PAYLAŞIMI 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 13:18
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emin Karadağ
Emin Karadağ - 5 ay Önce

İçiniz dışınız doldu taştı ,artık utanma arlanma diye bir şey kalmadı sizde o kadar pişkin bir hale geldiniz ki millet sizinle aynı gezegende olmaktan bile iğreniyor sizin bu ülkenin insanının alın terine emeğine bile gözünüze birikmiş olan o haram yiyen tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen yüce Allah'ım sizin hepinizin binlerce kez kahretsin.bu milletin sizlere şimdilik yapacak söyleyecek bir sözü eylemi yok

cellal
cellal @Emin Karadağ - 4 ay Önce

cello izle adamlarınızı

Söz Meclisten Dışarı
Söz Meclisten Dışarı - 5 ay Önce

Deveye neren egri demişler, bizde fetöcü yok demis.

adalet
adalet - 5 ay Önce

Ataması hukuksuz. Yanında getirdiği genel müdür yardımcısı ataması hukuksuz. Cumhurbaşkanından fazla maaş yolluklar harcırahlar, Yönetim kurulu üyelikleri. Bo çiftlik kiralamalar. Kalitesiz hayvan ithalatı. Fetöyle resmi olan adamı genel müdür yapmalar. Renksiz kokusuz tuzsuz adam.

Allah belanızı.
Allah belanızı. - 5 ay Önce

Yedikleriniz haram zıkkım olsun.

Üretici
Üretici - 5 ay Önce

Üretici olarak zerre miktarı hakkımız varsa ahirette neler olur acaba...

Cenk
Cenk @Üretici - 5 ay Önce

Bu Metiner bir PKK lı olur bir fetocu olur bir Türk düşmanı olur ,,durduğu yerde durmaz klasik akp

Ayıp oluyor ama
Ayıp oluyor ama @Üretici - 5 ay Önce

Demeyin sayın vekile böyle şeyler üzülür sonra. Iki yerden de Metiner e maaş verilmesi gerekir. Sonuçta o da eski vekil. Bence burada bana niye yok diye isyan etmiş

Trump
Trump @Üretici - 5 ay Önce

Nedense din simsarları hep böyle güvenilmez

çiftçi
çiftçi - 5 ay Önce

Adamın çırasını yakarlar mehmet efendi aman dikkat !!!

Ciftci
Ciftci - 5 ay Önce

İlk defa bu adama saygı duyacaktım ama anladım ki sadece

Hakan
Hakan - 5 ay Önce

Son twıtte belgeler geldı ozur dılıyorum demıs lutfen habere eklermısınız


banner151

banner251