Tarım Bakanlığında gizemli gübre toplantısı!

Tarım ve Orman Bakanlığında bu hafta Türkiye'nin önde gelen gübre firmaları bir toplantı yapıldı. Ancak toplantının öncesinde ve sonrasında kamuoyuna hiç bir açıklama yapılmadı.

Tarım Bakanlığında gizemli gübre toplantısı!
banner282

Gübre fiyatlarına gelen zamlardan dolayı çiftçi zor günler geçirirken, Tarım ve Orman Bakanlığında Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’nin başkanlığında Türkiye’nin önde gelen gübre firmalarının temsilcileri ile bir toplantı yapıldı. Böylesine hassas bir süreçte yapılan toplantı, çiftçileri yakından ilgilendirmesine rağmen kamuoyuna hiç bir açıklama yapılmadı. Diğer yandan bütün ziyaret ve kabullerini sosyal medya hesabından paylaşan Işıkgece’nin gübre firmalarının temsilcileri ile yaptığı toplantıyla ilgili hiçbir paylaşımda bulunmaması yapılan toplantıyı daha da gizemli hale getirdi.  

Tarım ve Orman Bakanlığında, bu hafta Türkiye’nin önde gelen gübre firmalarının temsilcileri ile bir toplantı yapıldı. Toplantı, Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’nin başkanlığında yapılırken, toplantının içeriği ile ilgili kamuoyuna hiçbir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılmadığı gibi Bakanlık çalışmalarında sosyal medya hesabını aktif kullanan Işıkgece, bu toplantıyla ilgili hiç bir paylaşımda bulunmadı.

DAHA ÖNCE DE ÇAY KAHVE TOPLANTISI YAPILMIŞTI!

Geçtiğimiz aylarda yine Bakan Yardımcısı Işıkgece ve Hadi Tunç başkanlığında gübre firmalarının temsilcileri ile bir toplantı yapılırken, bu toplantıdan çiftçiye yansıyan bir karar çıkmamıştı. Yine o dönem gündeme gelen gübrede fahiş kar iddialarına yönelik de Bakanlıktan firmalara yönelik bir yaptırım söz konusu olmazken, bu durum 'Gübre firmaları ile çay kahve toplantısı!’ eleştirilerini gündeme getirmişti.

SON TOPLANTI ÇİFTÇİDEN GİZLİ TUTULDU!

Çiftçinin gübre fiyatlarından dolayı büyük mağduriyet yaşadığı bir dönemde yapılan son toplantının da kamuoyundan gizli tutulması ve kamuyoyuna hiçbir açıklama yapılmamış manidar bulundu. 


Fahrettin Poyraz, hodri meydan! TIKLAYIN

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 16:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Lbgtlileştiremediklerimizden misiniz?
Lbgtlileştiremediklerimizden misiniz? - 12 ay Önce

Lgbt yaşam biçimi zaten müthiş gizler ve muammalar üzerine kurulu olurmuş. Dolayısıyla gübrecilerle bakanlığın loş ışıklı arka odalarında fiskoslu toplantılar yapmak lgbtlileştirdiklerimizden misinizin en muazzam tatbikatıdır.

Helal sana
Helal sana @Lbgtlileştiremediklerimizden misiniz? - 12 ay Önce

Bu işleri iyi biliyorsun belli. Herşeye apışarandan bakma bence. Gözün sadece “bir” gibi birşey görür.

banner151