Tarım Bakanlığında birçok yerden maaş alan genel müdür kim?

Ak Partili isimden Tarım Bakanlığı ile ilgili çok konuşulacak sözler: "Biz iki maaşı eleştirirken Tarım Bakanlığında eski milletvekili bir genel müdür meğer kendisine bağlı bir çok yerden maaş alıyormuş. Toplam maaşı da devasa boyutlarda. Cumhurbaşkanı bu kişileri uzaklaştırmalı"

Tarım Bakanlığında birçok yerden maaş alan genel müdür kim?
banner200

Eski AK Parti Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanı Mehmet Metiner, Tarım Bakanlığında bir çok yerden maaş alan ve toplam maaşı ise devasa boyutlarda olan eski milletvekili bir genel müdürün bulunduğunu belirtti. Kamuda çift maaş tartışmaları ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Metiner, Tarım Bakanlığında bir genel müdürle ilgili de çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

CUMHURBAŞKANI BU KİŞİLERİ UZAKLAŞTIRMALI

Tarım Bakanlığında eski milletvekili olan bir genel müdürün kendisine bağlı bir çok yerden maaş aldığını ve toplam maaşının da devasa boyutlarda olduğunu dile getiren Metiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplum vicdanını kanatan bu düzene son vererek, bu kişileri de uzaklaştırması gerektiğini kaydetti. Metiner, paylaşımında şunları kaydetti: "Tarım Bakanlığında bir genel müdür, eski vekil. Biz iki maaşı eleştirirken meğer bu zat kendine bağlı bir çok yerden maaş alıyormuş. Toplam maaşı ise devasa boyutlarda. Cumhurbaşkanımız toplum vicdanını kanatan bu haksız düzene son vermeli, bu kişileri de uzaklaştırmalı" 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 01:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlk örnek tarım kredi yem GN Mdr
İlk örnek tarım kredi yem GN Mdr - 3 ay Önce

İlk örnek Tarım Kredi Yeme GN Mdr hem eski vekil 15.000 TL üstü, Tarım Kredi yem GN Mdr olduğu için 22.000 TL üstü maaş, Yönetim kurulu üyesi olduğu için maaş, hediyeleri şirket alıyor, göreve gittiği zaman ek gelir artık maaşını siz hesaplayın. Birde asgari ücreti düşünün.

adaletxx
adaletxx - 3 ay Önce

Ne güzel ! Biz tek maaşla ay sonunu nasıl getireceğimizi kara kara düşünürken kredi kartı batağında debelenirken SİZLER yiyin tıskırıncıya patlayıncaya kadar yiyin u...?
Ancak eğer diğer tarafın olduğuna inanıyorsanız ki inansanız bunu yapmasınız .işte orda ilahi adaletin terazisine çıkacaksınız. Zerre miskal şaşmaz bir adalet terazısinde gramı gramına tartılacaksınız ...
İyi ki ahiret var !

Gaflet ve Dalalet
Gaflet ve Dalalet @adaletxx - 3 ay Önce

Böyle devam edelim bu adamlara sahip çıkalım. Bu adamlar olmazsa ümmet dağılır

Ali dag
Ali dag - 3 ay Önce

Sayın Metiner sizin bize ahlak öğretmeye kalkmayın sizdediniz cuma günü hoca nediyor akrabaya bakın koruyun gözetin diyor diyerek yakınlarınızı devlete haksız bir şekilde yerleşmesini. Savundun o hutbe şunu diyor kendi imkanlarinizla akrabaya bakın diyor siyasi güçledevlet imkanlarından istifade ettirin demiyor

Ali Dağ Hakli
Ali Dağ Hakli @Ali dag - 3 ay Önce

Mehmet Metiner neden suçluyorsun adamı. Belki aldığı maaşı senin becerdigin gibi işe sokamadigi veya koltuk veremediği akrabalarına veriyordur. Akrabayi koruyup kollamak sana göre caiz degil miydi? Boype siyaseti ve destek verenleri

Mehdi
Mehdi - 3 ay Önce

Sayin metiner siz reise yakinsiniz bu konuyu gorusun lutfen biz yillardir akp pesinden gittik bir yere atanmak icin gobegimiz catliyor 10 aydir bekliyor ama bazilari icin cok kolay hemde uc bestane yere atanabiliyor

Mehdi
Mehdi @Mehdi - 3 ay Önce

Olumune reisciyiz

Harikasın
Harikasın @Mehdi - 3 ay Önce

Devam et peşlerinden gitmeye :)))

Söz Meclisten Dışarı
Söz Meclisten Dışarı - 3 ay Önce

Deveye neren eğri diye sormuslar.. iste o deve tarim orman bakanlığı.. bu bakanligi sayin bakan degilde sanki bir güç yönetiyor.

topuz
topuz - 3 ay Önce

bizim meşhur sakallıdır.

Tarımdanhaber
Tarımdanhaber - 3 ay Önce

Bu olay tekrar gündeme geldiyse tarımdan haber lütfen sizden rica ediyorum gerekli belgeleri sayın metinere ulaştırın oda cumhurbaşkanımıza ulaştırsın ve bu kara düzen bitsin artık.

Ceyhan
Ceyhan - 3 ay Önce

Adana il müdürü müfettiş raporu ile görevden alındı. Reis de imzaladı, resmi gazete'de yayınlandı. Yinede görevinin basında.


banner151

banner251