Tarım Bakanlığı 5 bin 64 personel alacak

Tarım ve Orman Bakanlığına 5 bin 64 personel alınacak. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, hangi alanda ne kadar personel alınacağını twitter hesabından paylaştı.

Tarım Bakanlığı 5 bin 64 personel alacak
banner282

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ‘Tarım ve Orman Bakanlığı taşra teşkilatları, Orman Genel Müdürlüğü ve DSİ emrinde görev yapmak üzere 5 bin 64 personel alımı yapılacak’ dedi. OGM personel alımında 2370 orman muhafızı, 630 mühendis, 12 pilot ve 6 helikopter makinisti alınacak. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, "Bakanlığımızda görev yapmak üzere gerçekleştireceğimiz 5064 kişilik yeni istihdam ülkemize, genç kardeşlerime hayırlı olsun" dedi. 

OGM VE DSİ PERSONEL ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK? BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR? 

Tarım ve Orman Bakanlığı taşra teşkilatları, Orman Genel Müdürlüğü ve DSİ emrinde görev yapmak üzere personel alınacağı müjdesi verildi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, 'Bakanlığımızda görev yapmak üzere gerçekleştireceğimiz 5064 kişilik yeni istihdam ülkemize, genç kardeşlerime hayırlı olsun.' dedi ve alım yapılacak kontenjanları yayımladı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay "Tarım ve Orman Bakanlığı taşra teşkilatları, Orman Genel Müdürlüğü ve DSİ emrinde görev yapmak üzere 5 bin 64 personel alımı yapılacak" dedi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2022, 18:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Evet
Evet - 2 ay Önce

Enstütüdeki cevdet gitsin herkez gelsin

Üretici
Üretici - 2 ay Önce

Makara mukaracılar da dahilmi. Yoksa kücük porsiyoncularla. Kompetici ler mi. Alınacak acaba.