Tarım Bakanına Ak Parti İl Başkanından tepki: ‘Keşke siyasete biraz alışkın olsaydın’

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Ak Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu'dan dikkat çeken bir tepki geldi. "Keşke siyasete biraz alışkın olsaydın"

Tarım Bakanına Ak Parti İl Başkanından tepki: ‘Keşke siyasete biraz alışkın olsaydın’
banner200

Milli Gazete'den Sadettin İnan'ın haberine göre, Tarım Kredi borçlarının çiftçinin sorununu çözecek şekilde yapılandırılmamasından dolayı çiftçiden ciddi bir tepkiyle karşılanan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye parti içinden de dikkat çeken bir tepki geldi. Ak Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu, Bakan Pakdemirli’nin Twitter’dan yaptığı bir paylaşımının altına “Keşke siyasete biraz alışkın olsaydınız” diye tepki gösterdi. 

AK PARTİ İL BAŞKANINDA DİKKAT ÇEKEN TEPKİ!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Twitter hesabından Ağrı’nın Patnos ilçesindeki içmesuyu arıtma tesisi ikmali projesine yönelik bir paylaşımda bulundu. #SuyunGücüMilletleBuluşuyor etiketiyle yaptığı bu paylaşıma Ak Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu’dan dikkat çeken bir tepki geldi. 

KEŞKE TWİTTERDAN ÖĞRENMEMİŞ OLSAYDIM!

Bakan Pakdemirli’nin bu paylaşımına cevap veren Özyolcu, “Sayın Bakanım keşke bu yatırımı bir il başkan olarak tiwitten öğrenmemiş olsaydım. Keşke siyasete biraz alışkın olsaydınız” diye tepki gösterdi. 

RESMİ HESAPLAR YÜKSEK ÜCRETLE YÖNETİLİYOR!

Tarım ve Orman Bakanlığının ve Bakan Pakdemirli’nin resmi sosyal medya hesapları yüksek ücretler ödenerek Pakdemirli’nin gayri resmi danışmanı Selen Kocabaş’ın yakın çevresine ait ajanslar tarafından yönetilirken, Ak Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu’nun tepkisi bu paylaşımları tartışmalı hale getirdi. Selen Kocabaş’ın geçmişte Tarım İl Müdürlerini mülakata alması da büyük bir krize neden olmuştu. Ak Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu’nun ilinde yürütülen bir projeden haberinin olmaması dikkat çekerken, bu durum Tarım ve Orman Bakanlığının da sahadan ne kadar kopuk çalıştığını gözler önüne koydu. 
 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiftci gunes
Çiftci gunes - 4 ay Önce

Bu resimdeki şahısın tarım ile alakası yok köylerde ayakkabısına poşet geçirerek geziyor buna bir lafın yokda twit emi takıldık. Akp iktidarının tamamı çiftci düşmanı emekli düşmanı emekci düşmanı. Hele bir gelsin o seçim sandığı önümüze

Esra K
Esra K - 4 ay Önce

Saçmalamış il başkanı

Kopukmu
Kopukmu - 4 ay Önce

Kopukmu . Çiftçi umutların da değil. Güldürmeyin.

Leyla erdem
Leyla erdem - 4 ay Önce

Onlara o koltukları layık gören ak parti lakin ak parti teşkilat mensuplarını asla önemsemeyen bir bakanlık yönetim kadrosu mevcut. Bakanlığın tüm birimlerinde fazlasıyla mevcut dönem adamları dolu umarım bunu durumu cumhurbaşkanımız bir gün duyar bilir. İl başkanı çok haklı ama bu bakanın değil ekibinin zayıflığı.

Necip Varlı
Necip Varlı - 4 ay Önce

Sn. Başkan kardeşini bir araştırın suç bizin partinin

Bakan ayıp etmiş
Bakan ayıp etmiş - 4 ay Önce

Tek parti devleti olduğumuzu unutmuş. AKP il başkaninin haberi olmadan o ilde nasıl icraat yaparsınız! Çok ayıp

ciftci
ciftci - 4 ay Önce

diyene bak memlekete adim atmiyor otelde kaliyor

AYŞİN VARLI
AYŞİN VARLI - 4 ay Önce

Siyaseti bilmekten ziyade Ak Partiye zarar veren ne kadar insan varsa, örneğin Egenin incileri GENEL BAŞKAN yardımcıları, danışmanları, mesela pudra şekeri uzmanları, reklam kampanyaları uzmanları, daire başkanı olarak atanan partiyi arkasına alıp genel merkezin arabasını kullanan gerçek Ak Partililerin yanında olmayan Allah rızası için hiçbir iş yapmayıp işe güce gelmeden koltuk kapanların bakanlığının olduğu bir yapıda siyaseti bilmeyi beklemek sizin için tabiki zor bir durum BAŞKANIM .


banner151

banner251