Tarım Bakanı sondan birinci oldu!

Optimar Araştırma Şirketi'nin 'Türkiye'nin Nabzı Araştırması'nda Tarım ve Orman Bakanı en başarısız bakanlar arasında yer aldı.

Tarım Bakanı sondan birinci oldu!
banner200

Optimar Araştırma Şirketİ, “Türkiye’nin Nabzı Araştırması” başlıklı anketinde bakanlarla ilgili dikkat çeken bir çalışmaya imza attı. Optimar'ın yaptığı ankette, "Siyasilere ilişkin kanaatinizi öğrenebilir miyim?" sorusu yöneltildi. Böylelikle araştırma sonuçlarında başarılı ve başarısız bulunan bakanlar ortaya çıktı. Söz konusu yanıtlarda yüzde 52,8 ile en başarılı bulunan isim Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olurken, en başarısız bakan ise yüzde 46 ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli oldu.

Ankette; Süleyman Soylu, Mevlüt Çavuşoğlu, Mehmet Kasapoğlu, Derya Yanık, Murat Kurum, Adil Karaismailoğlu, Fatih Dönmez, Abdülhamit Gül, Mustafa Varank, Lütfi Elvan, Mehmet Ersoy, Vedat Bilgin, Mehmet Muş, Bekir Pakdemirli ve Mahmut Özer başarısız bulundu.

Optimar'ın Bakanlarla ilgili yayımladığı anket şöyle:

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali baba
Ali baba - 2 ay Önce

Izmiri severdim ancak bu bakan yuzunden artik sevmiyorum...cok kisinin gunahina girdi tecrubesizligi yanindakiler tarafindan kullanildi

Ali baba
Ali baba - 2 ay Önce

Zaten gidici iki ucgune gorevden alma kararnamesi yayinlanir

Seçkin
Seçkin - 2 ay Önce

Doğrudur. Üretici olarak ben de aynı fikirdeyim

Yasin TURAN
Yasin TURAN - 2 ay Önce

bir bakan, ülkeme zarar veren bir kişi, ağzımı bozmak istemiyorum....

Kuraklik
Kuraklik - 2 ay Önce

Sayın bakanım lütfen şu ziraat kredilerini erteleyin artık kuraklık bölgesinde kimi arasak bilmiyo cumhur başkanımız ertelendi dedi ama hdlen yok birsey

banner151

banner251