Tarım Bakanı: Siyaseti iyi bilen bir insanım siyasetin tiyatro olduğunu iyi bilirim!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin orman yangınları üzerinden siyaset yapanları eleştirmek için söylediği sözleri dikkat çekti. Pakdemirli, “Siyaseti iyi bilen bir insanım. Siyasetin tiyatro olduğunu iyi bilirim. Allah’a şükür kimse moralimizi bozamaz” dedi. 

Tarım Bakanı: Siyaseti iyi bilen bir insanım siyasetin tiyatro olduğunu iyi bilirim!
banner200

Bakan Pakdemirli, Marmaris’te orman yangınlarıyla ilgili son durumla ilgili bilgileri verirken, kullandığı bir cümle dikkat çekti. Orman yangınlarına karşı Türkiye Cumhuriyeti'nin en güçlü hava gücü filosuna sahip olduğunu dile getiren Pakdemirli, “Bunu bilmeyenler geçmişe bakabilirler. Akdeniz coğrafyasının en güçlü filolarından bir tanesidir. Kara gücümüz dünyada eşine benzerine sahip olmayan teşkilatlardan bir tanesidir. Elbette ormanların yeşilini arttırmak ve korumak içindir.

KİMSE MORALİMİZİ BOZAMAZ

Maalesef bu elim olay üzerinden siyaset yapılması başta teşkilatımı üzüyor. Siyaseti iyi bilen bir insanım. Siyasetin tiyatro olduğunu iyi bilirim. Allah'a çok şükür kimse moralimizi bozamaz. Sivil ve orman teşkilatından şehitlerimizin olduğu dönemde teşkilatımızın moralini bozmaya kimsenin hakkı yok diye düşünüyorum. Bugün Marmaris'te 14-15 arkadaşımız yukarıdan alev topu atlamasın diye büyük tehlike atlattılar. 3-4 gün içerisinde 98 yangını kontrol altına almak her babayiğidin işi değil. Dünyada birçok ülkede çok büyük yangınlar çıkıyor. Hatta 6 ay sürenler dahi var. Buradan istismarcılara seslenmek istiyorum. Sosyal medya, siyasi istismarcılara sesleniyorum; Türkiye orman yangınlarında hakikaten dünyanın en iyilerinden biri. Ne söylerseniz söyleyin bizi bu mücadelemizden alıkoyamayacaksınız. İlk yağmurlarda bir giden fidanımıza karşı bin fidan dikeceğiz.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2021, 16:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Sayin bakan butun akp lileri tasfiye ettin yerine fetoculeri getirdin cok kisinin hakkini yedin kasinti yardimcin gitti sira sana geliyor

Mehmet
Mehmet @Ahmet - 2 ay Önce

Ahmet dogru soylemis kasinti bir yardimcisi vardi cok dusman kazandi insAllah biriin basini yemez butur insanlar devlet kademelerinde gorev yapmadiklari icin devlet adabi ve terbiyesi almadan yonetici oluyorlar sonrada sonuclari ortada

Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim. @Ahmet - 2 ay Önce

Sayın bakanım siyasetin polim entrika yalan dolan olduğunu söyleyebildiginiz için teşekkür ederim.
Fetö ile mücadele edilmediği gibi fetöcülerin bakanlıkta söz sahibi olmalarına anlam verebilmiş değilim. 15 temmuzdan öncesinden daha güçlüler aşikar.
Bakanlık bakanlık bürokratlarına 15 temmuzdan öncekiler ve onların yanında makbuleci tayfası .ayrıca da biz fetöcülerle birbirimizi biliriz. Bak bize birşey olmadı yine o koltuklara biz oturuyoruz diye bıyık altından gülüyorlar. Bizde eyvAllah bizim yapabileceğimiz birşey yok diyoruz. Çünkü fetöcüleri görevden almadığı gibi hâlâ makama getiren sizlersiniz.

Fettah
Fettah - 2 ay Önce

Teşekkürler, sonunda itiraf etti, tiyatro yaptığını, ama çiftçiyi bitirdin, bu kadar ah almadan olmaz mıydı, bir koltuk için inan değmez, bizede kendinizde yazık ettiniz. Fani dünya, kimseye kalmaz, hesap günü var ahirette.

Geveze
Geveze - 2 ay Önce

Gorevden alinankasinti bir yardimci vardi onu bakan yapin

Poyraz ve Arpa
Poyraz ve Arpa - 2 ay Önce

Tarım Kredi üzerinden çiftçiyi abat eden Fahrettin Poyraz Bakan, Davut Arpa Genel Müdür olsun.

Reçber
Reçber @Poyraz ve Arpa - 2 ay Önce

Ankarada çiftçileri rezil ettiler

Mehmet
Mehmet - 2 ay Önce

Yani 3 yildir tarim bakanisin cifci ve koylunun sorunlarini tiyatro olarak gordugun icinmi cozemiyorsun. Bu adam hala gorevde cumhurbaskani kabine degisikliginde gec kaldi devlet yonetimi bugun yarin olmaz basarisiz olani alacaksin bak tarim bakani sana en az yuzde 10 puan kaybettirdi

Agah var
Agah var - 2 ay Önce

Siz tarihe türk tarımını bitiren bakan olarak geçtiniz bile

Ali dag
Ali dag - 2 ay Önce

Siyasetin tiyatro olması süt üreticisinin zararına üretim yapması da sana göre ozaman tiyatronun dıram oynaması ama hayat öyle değil perde kapanınca gerçekle yüzleşmek acı veriyor tıpkı süt ureticisi et üreticisi gibi aldığımız süt parası yem parasını karşılamıyor gerçek bu ne hazinki bu tablo senin eserin ....

Sepetçioğlu
Sepetçioğlu @Ali dag - 2 ay Önce

Reisinle secmeninle ülkeyi çöl ettiniz akp

Ciftci
Ciftci - 2 ay Önce

Dumbullunun kavuğu sizin hakkınız .sizden iyi kimse oynayamaz


banner151

banner251