Son dakika: Tarımda Milli Birlik Projesi ertelendi!

Tarımda Milli Birlik Projesi, açıklanmadan kadük kaldı! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin projenin taslak çalışmasının kamuoyuna sızmasından aşırı derecede rahatsız olduğu kaydedilirken, projenin 25 Mayıs’a ertelendiği ortaya çıktı. 

Son dakika: Tarımda Milli Birlik Projesi ertelendi!
banner200
banner217

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin, Tarımda Milli Birlik Projesi’yle ilgili olarak 25 Nisan’da yapılacağını duyurduğu tanıtım toplantısı, kamuoyundan gelen tepkilerden dolayı 25 Mayıs’a ertelendi. Programın ertelenmesinde sektör temsilcilerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ulaştırılan tepkilerin etkili olduğu kaydediliyor. 

Tarımda Milli Birlik Projesinin tanıtım programı, Tarım ve Orman Bakanlığının takviminde hala 25 Nisan olarak görünse de söz konusu program 25 Mayıs’a ertelendi. 25 Mayıs’ta yapılacak programda ise proje tanıtımından daha çok Tarımda Milli Birlik Projesinin tartışmaya açılacağı kaydediliyor. 

Kamuoyundan ve sektörden saklanan Tarımda Milli Birlik Projesi'nin taslak çalışması, Milli Gazete'nin 17 Nisan'da 'Tarım Holdingleşiyor!' başlığı ile sürmanşetten verdiği haberle gündeme gelmişti.  

Gelinen noktada Tarım ve Orman Bakanlığı’nın sektörden habersiz günlerdir sürdürdüğü çalışma açıklanmadan kadük kalmış oldu. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 16:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarımcı
Tarımcı - 2 yıl Önce

Olacağı buydu. Önüne gelen tarıma yönetici olursa suyu çıkar böyle. Sonrada atadıkları ilahıyatçı iyi fatiha okuyup cenazesini yıkar. Tarımdan haber tebriklet

vettek
vettek - 2 yıl Önce

Demek ki neymiş halktan 1 uzaklaştın büyükşehirler gitti 2. uzaklaşmanda köylüye sormadan olursa başkanlık gidecek...

Kara ciftci
Kara ciftci - 2 yıl Önce

Maşa başı gizli ortaklık projesi.yaptigi işten uzak bir bakan yine bir sunumla reise yutturacaklar.ciftciyi dinlerseniz size çareyi söyler. Ama bunlar patronlara soruyor tarımı.

Faruk citfci
Faruk citfci - 2 yıl Önce

Yazık vAllahi tarım bitirme projesi

Nur ak
Nur ak - 2 yıl Önce

Ben akparti den ve helede tarim bakanligindaki şahsiyet gibilerden nefret ediorum amaa sevdigim guvendigim tek insan olan erdogan başkanimin boyle aptal bir projeye onay vereceginide dusunmuordum

Tarımcı
Tarımcı - 2 yıl Önce

Bu mesele Ak parti meselesi değil vatan meselesidir. çiftçiyi soyan kurumlardan kurtulma meselesidir. Örneğin ayda 100- 150.000 TL maaş alan bir Genel müdür Ayda 30.000-40.000 TL maaş alan bir Genel müdür yardımcısı arpalığı kecilecek diye bu işe karşı çıkıyor ola bilir. Allah aşkına Tayyip Erdoğan bey bir sorsun bu Amirlere bir kurumda aynı işi yapan personeller nasıl kapsam içi ve kapsam dışı diye ayrılıyor. Biri 12-13 bin TL maaş alırken biri 4500-5000 TL maaş alıyor. Arpalık bitti inşAllah Bakanım sonuna kadar arkandayız.

mehmet bolat
mehmet bolat - 2 yıl Önce

ben tarim teskilatindan emekliyim yazilanlar eger dogruysa hayretler icindeyim kim bufikirleri ortsya atiyor veuygulamayakonmaya calisiyor devlet uretme ciflikleri lokomotif haline getirilebilir

Ali Yilmaz
Ali Yilmaz - 2 yıl Önce

Bazılarının rahatı bozulacak?Bakanım sonuna kadar yaninizdayiz...


banner151

banner251