Rusya: Buğday vergisi kalkmadan yasak kalkmaz!

Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç, Türkiye'nin buğdaya getirdiği vergiyi kaldırmadan, bu ülkeye uygulanan hiçbir yasağı iptal etmeyeceklerini söyledi.

Rusya: Buğday vergisi kalkmadan yasak kalkmaz!
banner200
banner217

Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç, "Buğday için getirilen sınırlamalar kaldırılmadan bizim tarafımızdan hiçbir adım atılmayacak. Buğday yasağı kaldırılmadan bizim herhangi bir şeyi (yaptırım) iptal etme ihtimalimiz yok. Eğer buğdaya yönelik yasaklar kalkarsa üzerinde anlaşmaya hazır olduğumuz birkaç eylem var" ifadesini kullandı.

Fiili Bir Yasak

Kommersant gazetesi, bunun 'fiili bir yasak' olduğunu yazmıştı. Kommersant'ın bazı kaynaklarıysa, Türkiye'nin bu adımı, Rusya'nın Türkiye'den alınan domatese yönelik yasağı kaldırmamış olması yüzünden atmış olabileceğini söylemişti.

Kaynak: Karar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hizmet döküm cetveli
Hizmet döküm cetveli - 4 yıl Önce

Anlaşıldı ki Faruk Çelik beceriksiz ve ikili ilişkileri zayıf biri , gidip birebir temaslarda bulunması gerekirken oturduğu yerden ahkam kesiyor , tarım ve hayvancılığın dinamiklerini çözemedi , hizmet döküm cetveli ile karıştırıyor bu İşleri , yakında tarımda kalmayacak hayvancılıkta ...

banner151

banner251