Meral Akşener’den tarım eleştirisi: ‘İçine tükürdünüz!’

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, hükümetin tarım politikasını eleştirerek, “Tarımın içine tükürdünüz. Bütün bunları tanzim edeceğiz” dedi.

Meral Akşener’den tarım eleştirisi: ‘İçine tükürdünüz!’
banner200
banner217

Trabzon'da halka seslenen Akşener, hükümetin tarım ve hayvancılık politikalarını sert bir dille eleştirdi. Karadeniz'in önemli ürününün fındık olduğunu dile getiren Akşener, “Çiftçilerin hali perişan. Karadeniz'in önemli ürünü fındık. Berlusconi ile ahbap oldular fındığın içine tükürdüler. Türkiye 5 yıl içinde ithalatı bırakıp kendi kendine yeten bir ülke olacak. Geleceğin 2 savaşı var. Biri gıda diğeri su. Tarımın içine tükürdünüz. Bütün bunları tanzim edeceğiz” dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇKS bakanlığı
ÇKS bakanlığı - 2 yıl Önce

Tarım Bakanlığında görev yapan tüm personelin sesini duyacak, sorunlarını çözecek bir bakan istiyorum. Bakanlığın tek icraatı Tarla Parası dağıtmak olmamalı.

YOrumsuz
YOrumsuz - 2 yıl Önce

bu kadın Dediğini Yaparsa Helal olsun derim ne diyim tek tutarlı açıklamayı kendi yaptı bizim bakan ile ince de mazot muhabbeti yapıyor güzelim anadolu üzerinden sityaset çiftci ekmiyor ise ÇKEsecek sin cezasını .

Fakibaba
Fakibaba - 2 yıl Önce

Bu kadininda fakibabadan farki yok yalan dolan

banner151

banner251