Köylü evinden çıkamayınca İlçe Tarım Müdürlüğü personeli sahaya indi 

Burdur’un Karamanlı ilçesine bağlı Bademli köyünde uygulanan karantina nedeniyle Karamanlı Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü personeli tarımsal faaliyetlerin aksamaması için sahaya indi. 

Köylü evinden çıkamayınca İlçe Tarım Müdürlüğü personeli sahaya indi 
banner200

Kovid-19 nedeniyle karantinaya alınan ve giriş çıkışların durdurulduğu Karamanlı ilçesi Bademli köyünde üreticilerin tarımsal faaliyetleri yerine getirememesi nedeniyle İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli, tarımsal faaliyetlerin aksamaması için sahaya indi. İlçe Müdürlüğü personeli, evlerinden çıkamayan köylülerin yerine mısırları sulayarak, traktörlerle ilçeden yakıt temin ettiler. Yine nohut hasadının gecikmemesi için ilçeden işçi temini işlerini yürüttüler. Bu davranışlarından dolayı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli, köylülerin takdirini topladı. İlçe Müdürlüğü personeli, çiftçilerin her zaman yanında olmaya devam edeceklerini belirtti. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 23:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayla fırlaklı
Ayla fırlaklı - 1 yıl Önce

Köylümü çıkamamış..kardeşim herkes sokakta bir köylümü çıkamamuş..geçin bu aptal masalları yahu..hangi köylü bu mevsimde evde otururki...karantinaymış ne karantinası..

topuz
topuz - 1 yıl Önce

memlekette herkes gösteri peşinde.

Realist
Realist - 1 yıl Önce

Artık bu şovları bırakalım. İşimize bakalım. Çiftçiye toprak analizine dayalı gübrelemeyi öğretelim. Ülke ekonomisine, çevre ve halk sağlığına katkı sağlayalım

Şaban Gürbüz
Şaban Gürbüz - 1 yıl Önce

Ilçe tarım müdürlüğü kolay kolay sahaya önerimi hiç kimi kandırıyorsunuz bizler rica ediyoruz genede zor geliyorlar

banner151

banner251