İmece Plastik’te Genel Müdür görevden alındı çalışanlar davullu zurnalı kutlama yaptı!

Tarım Kredi Kooperatiflerinin iştiraki olan İmece Plastik’te Genel Müdür ve Genel Müdür yardımcıları bugün görevden alındı. İmece Plastik’te Genel Müdür Fatih Ferdisever’in görevden alınması, işyerinde büyük bir sevinçle karşılanırken, çalışanlar davullu zurnalı kutlama yaptı. 

İmece Plastik’te Genel Müdür görevden alındı çalışanlar davullu zurnalı kutlama yaptı!
banner282

İmece Plastik’te Genel Müdür Fatih Ferdisever, Genel Müdür Yardımcıları Fırat Turan ve Hüseyin Özcan, bugün görevden alındılar. İddialara göre geçtiğimiz hafta Genel Müdür Fatih Ferdisever ile Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Turan bir birlerine girmiş ve şikayet üzerine Jandarma ekipleri fabrikaya gelmişti. Konunun Merkez Birliğine intikal etmesiyle birlikte Antalya'daki Imece Plastik'e müfettiş gönderildi. Bugün de bu üç ismin görevden alınmasına karar verildi.

45 MİLYON LİRA BORCU VAR

Alınan bilgilere göre, İmece Plastik’in ağır bir borç batağına sürüklendiği, şu anda toplan borç miktarının da 45 milyon liraya çıktığı ifade ediliyor. 

FAHRETTİN POYRAZ DÖNEMİNDE GÖREVE GETİRİLMİŞTİ 

Diğer yandan görevden alınan İmece Plastik Genel Müdürü Fatih Ferdisever yaklaşık 2 yıl önce dönemin Genel Müdürü Fahrettin Poyraz tarafından bu göreve getirilmişti. Ferdisever’in görevden alınması işyerinde büyük bir sevinçle karşılanması dikkat çekerken, bazı çalışanların bunu davullu zurnalı kutlaması ise manidar bulundu. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2022, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sıra İzmir e ne zaman gelecek
Sıra İzmir e ne zaman gelecek - 2 ay Önce

Bir müjde de İzmir için istiyoruz

Zarar
Zarar @Sıra İzmir e ne zaman gelecek - 2 ay Önce

Bereket Sigorta 90 milyon zarar etmiş Mahmut Güngör hala görevde yazık!!

1000 market
1000 market @Sıra İzmir e ne zaman gelecek - 2 ay Önce

bayramali kooperatif market ve depolari patlatti.tuccar mantigina bak adamdaki.Talan edilmis Konya dagitim depodan Kutahyaya,Gaziantepe Adanaya İspartaya Antalya depodan Muglaya Denizli'ye sevkiyat yapmaya calisan zavalli.İzmir fepo felç.marketlet felç.Bursa depo berbat.Depolarda mal yok.marketlede Tmo ithal yagi olmasa mal yok.curuk patates curuk soganla
marketcilik yap
sen 1000 degil 10 bin market acsan ne olur.Maxotunn litresinden haberin varmi senin.Tabi lojistigide yandaslarina Peşkes cektin.Km ne kadar uzak olursa o kadar cok para kaxanaxak.Tekin balik yemege emre harciraha devam.iyi çoreklendiniz Tarim Krediye.Bu yaptıklarnızın hesabini burnunuzdan fitil fitil .getirecek birileri elbet bulunur.Huseyin Aydin depo market sayimlarina usulsuz imhalara bi goz at.İzmir Bursa Konya depo ve marketlerinden basla.

Hepsini Al
Hepsini Al @Sıra İzmir e ne zaman gelecek - 2 ay Önce

Ankara ve İstanbul’a da artık yeter. Kasıntılı adamlarla bu işler yürümez.

Dıgıdık dıgıdık.....
Dıgıdık dıgıdık..... @Sıra İzmir e ne zaman gelecek - 2 ay Önce

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem/tarim-il-mudurlugundeki-12-mudur-haftanin-2-gununde-at-yarislarinda-gorev-yapiyor-7043560/

Sen Rahat Ol...
Sen Rahat Ol... @Sıra İzmir e ne zaman gelecek - 2 ay Önce

Sen Rahat Ol Müdürüm, seni kimselere yedirtmem ben...:))

Az sabır
Az sabır @Sıra İzmir e ne zaman gelecek - 2 ay Önce

İzmir Ankara Antalya Kayseri yolcu

TAREKS TARIM TOHUMCULUK
TAREKS TARIM TOHUMCULUK - 2 ay Önce

Sırada

TAREKS  TOHUM
TAREKS TOHUM @TAREKS TARIM TOHUMCULUK - 2 ay Önce

Asıl göndericiyi bekliyorlar
Yükleri ağır cehennem ateş

TAREKS  TOHUMCULUK
TAREKS TOHUMCULUK - 2 ay Önce

Yediniz içtiniz e artık yol görünüyor

TALAN
TALAN - 2 ay Önce

Su jandarma ne zaman kooperatif marketleri borc batagina surukleyen bayramali ve bizim toptan artiklarinin ensesine yapisacak.MARKET DEPOLARİNDA VE MARKETLERDE YOLSUZLUK TALAN VAR SAYAMİYOLAR BİLE.ET KOOPERATİFLRDE TOPLU İGNENİN HESABİNİ KURUŞUN HESABİNİ SORAN MUFETTİSLER.ÜLKERDEN KOVULAN bayramali ve avanesinin NEDEN SES ÇİKARTMİYOR.YAZİKLAR OLSUN.

Üstat
Üstat - 2 ay Önce

Hangi iştirak olursa olsun genel müdür görevden alınırsa aynı kutlamanın yapılacağından şüpheniz olmasın.

Dusman
Dusman - 2 ay Önce

Bu kurumda fitne fesat eksik olmuyor.Burayi satmalari lazim.Bakalim ozel sektordede boyle at kosturabilecekler mi?

Tarım kredi yem
Tarım kredi yem - 2 ay Önce

Davullu zurnalı kutlama geliyor. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Güvenliğiniz dağlara kar yağdı. Karlar eridi, heyelan oldu SAYIN HFK, eski ve yeni ekibi heyelanla beraber gittiler Elhamdülillah.

allah hesap sorar
allah hesap sorar - 2 ay Önce

Allah Allahhh.Daha bitmedi Ferdinin goreve getirdigi tum yoneticilerde sorusturulmali.Kurum sayelerinde fitne fesat dedikodu ile yonetiliyor.Ferdiyi avuclarinin icine alip karsilikli oynattilar Yazik...