Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın oldu!

Fahrettin Poyraz'ın görevden alınmasıyla birlikte boşalan GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Başkanlığına Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın getirildi.

Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın oldu!
banner282

GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Hüseyin Aydın seçildi. GÜBRETAŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında şirketin yönetim kurulu üyeliğine ve yönetim kurulu başkanlığına Hüseyin Aydın'ın seçildiği, Temel Tayyar Yeşil'in ise yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldığı kaydedildi.

GENEL MÜDÜRLÜĞE İSE MEHMET YENER ATANMIŞTI

Gübretaş Genel Müdürü İbrahim Yumaklı'nın Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olmasıyla birlikte yerine vekaleten Mehmet Yener getirilmişti. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atilla
Atilla - 1 ay Önce

Hüseyin aydın kurumu satmak için gelmiş diye bir dedikodu furyasına giren bölge müdürlerinin olduğu doğru mu ?? Hüseyin aydın korku imparatorluğunu kurdum diye avunma !! Nisan yönetimde operasyon yapmayarak kaybettin..bu furya seni yiyecek...

salo
salo - 1 ay Önce

huseyin aydın günaydın sende altını doldur keke doldurabildığın kadar doldur doldur nasılsa bu millet meeeeeeeeeeeeeeeeeee dır dehaydı gün sizin gübrenın mazotun elekriğin vede ilacın günüdür altınızı doldurun çekinmeyın alabildığın kadar taşıyabildığın kadar al harami hoş olsun ...