Gübre fiyatlarında yüzde 30 indirim kararına ‘yok artık’ dedirten açıklama!  

Tarım Kredi Kooperatifleri, 14 Şubat’tan itibaren kimyevi gübrelerde yüzde 30 indirime giderken, bu indirim kararına Diyarbakır Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Süleyman İskenderoğlu’ndan ‘yok artık’ dedirten bir açıklama geldi.

Gübre fiyatlarında yüzde 30 indirim kararına ‘yok artık’ dedirten açıklama!  
banner282

Tarım Kredi Kooperatifleri kimyevi gübrede yüzde 30 indirime giderken, 14 Şubat’tan itibaren ÜRE gübresi 9.200 TL, 20.20.0 gübresi 6.100 TL ve çay gübresi ise 7.500 TL’den satılacağı açıklandı. Tarım Kredi Kooperatifleri’nin gübre fiyatlarında yaptığı indirime ziraat odası başkanından 'yok artık' dedirten bir açıklama geldi. 

ŞEMSİ BAYRAKTAR'IN GİRİŞİMLERİ SONUCUNDA DÜŞÜRÜLDÜ!

Diyarbakır Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Süleyman İskenderoğlu, Tarım Kredi Kooperatiflerinin yaptığı yüzde 30 fiyat indirimini, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar’a bağlayarak, “Türkiye Ziraat Odası Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız Şemsi Bayraktar’ın girişimleri sonucunda Tarım Kredi Kooperatifleri gübrede indirime gitti” dedi. 

BAYRAKTAR'I BAŞARILI GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORLAR!

Bazı ziraat odası başkanlarının, tarım sektöründe olumlu gelişmelerin hiçbir alakası olmamasına rağmen doğrudan TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar’a bağlayarak, Bayraktar’ı başarılı göstermeye çalışması dikkat çekiyor. 

TZOB BAŞKANINA ÇİFTÇİLER ADINA TEŞEKKÜR ETTİ!

Yenişehir Ziraat Odası Başkanı İskenderoğlu, Tarım Kredi Kooperatiflerinin gübre fiyatlarında yaptığı yüzde 30 indirim için TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar'a da teşekkür ederek, "Genel Başkanımız sayın Şemsi Bayraktar ve ziraat odalarına çiftçilerimiz adına teşekkür ederiz." dedi. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2022, 17:18
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali dag
Ali dag - 3 ay Önce

Ziraat odaları başkanı yok hükmünde bu ülkede onu ipleyen kimse yokki

kemal
kemal @Ali dag - 3 ay Önce

bir insansın şemsi akp li şemsi

erdinç akova
erdinç akova @Ali dag - 3 ay Önce

pahalı gübreyle buğday arpa ekenlere de indirim yaptıracakmısın şemsi şems haram olsun sana verdiğim aidatın her kuruşu kan kus şemsi ve tüm ziraat odaları acıların en büyünü yaşayın z odaları

yorumcu
yorumcu - 3 ay Önce

ziraat odalari kapatilsin

Ali..
Ali.. - 3 ay Önce

Neden ziraat odası kendi alıp satmıyor.Milletten ÇKS hikayesine bir sürü para alınıyor.Çiftçiden karşılıksız para alınıyor,tarım kredinin öyle bir geliri yok.Hadi ziraat odası sahaya..

Türkmenbeyi
Türkmenbeyi - 3 ay Önce

Bizde yedik

Çiftçi ahmet
Çiftçi ahmet - 3 ay Önce

Şemsi paşa hayattamıymış
Kesin mesaj atmıştır birliğimiz girişimleri sonucu gübre fiyatları düştü diye hükümet tarafından yapılan düzenlemeleri sahiplenme konusunda başarılı hiç haberi olmasada
Muhtemelen birlikten yazıp göndermiştir bu şekilde açıkla yap diye

Başkan Önce Kesintileri Kaldırsın
Başkan Önce Kesintileri Kaldırsın - 3 ay Önce

Yıllarca bu çiftçiden kesinti yapan ziraat odaları değilmi? Krallık yaşanmıyornu? Kendimi bildim bileli aynı başkan

Gizli.no
Gizli.no - 3 ay Önce

şarap tuketimi artmış ekibin :)

Çiftçi kardeş
Çiftçi kardeş - 3 ay Önce

Yalaya yalaya bitiremiyor arkadaş